pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Уряд узявся захищати українських остарбайтерів

 Законопроект має захистити українських заробітчан від незаконних та зловмисних дій

• докладніше

Українська IT сфера опинилася під загрозою

 Щорічний попит на нових ІТ-фахівців в Україні, вже складає від 30 000 до 50 000 спеціалістів-айтишників

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як часто треба змінювати роботу


Проблеми з пошуками роботи призвели до того, що більшість українців працездатного віку та стану, чи то вимушено, чи то, свідомо, але почали «цінити» робочі місця та рідше змінювати роботу. Соціологи та, особливо, рекрутери впевнені, що це позитивний момент, бо на їхню думку, якщо працівник буде часто "перестрибувати" з одного місця роботи на інше місце, йому буде все складніше знайти собі роботу.

Про те, що українці стали рідше міняти місце роботи, свідчить опитування, проведене фахівцями-аналітиками ринку праці у серпні поточного 2020 року.

Згідно з результатами дослідження, найпопулярніший серед вітчизняних робітників термін роботи «на одному місці». У середньому – п’ять років. Про це розповіли близько 40% респондентів, які прийняли участь в опитуванні. Щодо віку, то серед таких осіб, більшість це українці у віці від 31 до 50 років.

Також, майже кожен третій опитаний та працюючий українець «затримується» на одному робочому місці на «середній»  термін від 2 до 4 років.

Доволі часто, десь один раз на півроку змінюють своє місце роботи зовсім не багато українців працездатного віку - лише 3% українців. Щодо вікових показників – це майже половина українців від 24 до 30 років.

Згідно з професійним напрямком діяльності, не менше п’яти років на одному робочому місці працюють юристи, консультанти, представники топ-менеджменту, вчителі, виробничники, маркетологи, бухгалтера, фахівці відділів кадрів, адміністративний персонал, робітники сфери IT та телекомунікаційний персонал.

У порівнянні даних з аналогічним дослідженням позаминулого 2018 року, можна побачити, як збільшилися категорії претендентів, які змінюють роботу раз на п’ять років або рідше та один раз на рік.

Суттєво поменшало тих, хто кожні півроку шукає собі нового роботодавця.

Рекрутери та кар'єрні консультанти в Україні, оптимальним часом для зміни роботи для молодих фахівців вважають кожні півтора року. А для тих спеціалістів, які вже займають керівні посади, у залежності від «серйозності» та популярності компанії-роботодавця – термін від 2 до 5 років.

Загалом, для вдалого побудування кар'єри погано й занадто часто переходити від роботодавця до роботодавця, й довго затримуватися на одній та тій самій посаді в одному місці роботи.

Вважають, що перебування більше п’яти років на одному робочому місці призводить до певних станів застою в робітника та суттєво знижує його ефективність. Проте, надто часта зміна роботи може спровокувати відмову кандидатові на співбесіді, натякаючи на його «незрілість» у якості професіонала та заважатиме під час пошуків іншої роботи, також.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту