pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Підприємства змусили виплатити заборгованість по зарплатах

 Таким чином, 104 249 працівників, що чекали на виплати заборгованих грошей, нарешті отримали свої кошти.

 

• докладніше

Приходь до вокзалу та заробляй?

 Автори проекту вважають, що начислення у їх фонд допоможуть проіснувати вакансії на протязі 120 років, як мінімум

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Економна віддалена робота по американські


Кажуть, що все «погане», має таки певну «позитивну» складову, й саме це «добре» треба шукати в усіх ситуаціях, що нібито, геть не можуть проявити себе, як «сприятливі».

Зрозумівши, що швидко впоратися із пандемією коронавірусу, людство наразі не здатне, численні відомі корпорації та компанії, все ж таки відшукали де-які «плюси» у ситуації, яка склалася сьогодні. Й, в основному, це стосується все тієї самої «віддаленки».

Голова відомої компанії Netflix, не так давно, оприлюднив погляди керівництва компанії на те, як скоро буде виглядати формат роботи працівників компанії. Керівництво, скоріше за все, залишить такий формат назавжди.

В компанії визнають, що не кожен бізнесмен зможе цілком перевести своїх робітників на віддалену роботу, відмовившись від наявності офісних приміщень. Більше того, роботу у такому форматі, представники компанії назвали не такою ефективною, у порівнянні з «класикою», а у деяких моментах роботи, віддалений формат спричиняє, й навпаки, справжні труднощі.

При цьому в компанії зазначили, що складно не побачити суттєву економію фінансів від змушених відмов бізнесу від численних оренд нерухомого майна для робочих потреб. Та й про повне повернення до «старого формату» в компанії більш не говорять. Наразі, керівництво компанії вже натякнуло співробітникам, що після закінчення пандемії та зняття усіх карантинних обмежень,  робочий тиждень стане чотириденним, а робітникам «дозволять раз на тиждень не з’являтися в офісі, працюючи з дому».

Цікаво, але не зважаючи на те, що керівництво не задоволене роботою команди у віддаленому форматі, воно не буде виводити працівників Netflix на роботу до офісів, поки в світі не з’явиться офіційно протестована вакцина від COVID-19.

Дослідження, що були проведені на території США, продемонстрували й те, що віддалена робота допомогла численним представникам найманої робітничої сили зберегти власний сімейний бюджет. За інформацією дослідників, до карантинних обмежень пересування, громадяни Америки, щодня витрачали 758 000 000 доларів… лише на користування транспортом!

Також, дорога на роботу відбирала в мешканців великих міст США, в середньому 1,5 години, кожна з котрих, вважалася «простоєм роботи» та зменшувала заробітну платню американців, приблизно на 12 доларів за годину.

Крім цього, працюючі американці зуміли зберегти загалом 183 000 000 на технічному обслуговуванні поїздок та заправки транспорту пальним.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту