pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Забег в «ширину»

Хорошим управленцем может стать только один из 100 сотрудников — утверждают психологи. Впрочем, желающих занять руководящее кресло, как правило, в десятки раз больше. Высокие зарплаты, статус и желание почувствовать собственную значимость провоцируют к участию в гонке по карьерной лестнице. Однако стремятся к руководящим вершинам не все.

• докладніше

Віддалена робота, яка віддаляє особисте життя

 Для середньостатистичної людини, що тільки починає працювати віддалено, така робота буде коштувати більше часу для  свого виконання

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Мінімалка" у 5 000 гривень вже з вересня?


Збільшення доходів громадян України, вітчизняний уряд намагається створити своєю головною задачею, яку треба вирішити найближчим часом.

Так, 6 серпня, Президентом було винесено на розгляд до Верховної Ради новий законопроект "Про внесення змін до державного бюджету на 2020 рік"  за номером №3963. Законопроект передбачає підвищення мінімальної заробітної плати до 5 000 гривень щомісяця вже з 1 вересня поточного 2020 року. Також, цей законопроект було відзначено як документ невідкладний для розгляду.

В планах Офісу президента є те, що парламент країни зможе встигнути розглянути та затвердити необхідні зміни до основного державного фінансового документа вже до кінця серпня. Розгляд має відбутися на спеціальній позачерговій сесії, яка буде скликана суто для розгляду законопроекту. Про це розповіли журналістам представники Офісу президента в день внесення законопроекту на розгляд..

В самому законопроекті немає нічого дивного, бо цей документ є продовженням втілення сформованого Кабінетом міністрів України графіку, який передбачає поетапне підвищення мінімальної заробітної платні в країні. Наразі, мінімальна заробітна платня складає 4 723 гривні на місяць.

Графік підвищень виглядає наступним чином:

  • з 1 вересня поточного 2020 року – збільшення показників мінімальної зарплатні до 5 000 гривень;
  • з 1 січня наступного 2021 року – збільшення цих показників до суми у 6 000 гривень на місяць;
  • з 1 липня наступного 2021 року – збільшення розміру мінімальної зарплати до 6 500 гривень на місяць.

Після озвучення представниками уряду таких планів, міністр фінансів України Сергій Марченко підтвердив готовність бюджету країни до таких змін. Окрім того, що в Україні є ресурс для збільшення мінімальної заробітної плати з 1 вересня поточного 2020 року саме на таку суму (до 5 000 гривень), міністр додав, що такий крок підвищення «допоможе частково покрити й бюджет Пенсійного фонду».

Проте, слід зауважити, що така ініціатива не знайшла відгуку серед представників вітчизняного бізнесу, які відразу ж її розкритикували.

Так, наприклад, на думку Європейської бізнес асоціації, такий крок, як збільшення мінімальної заробітної платні до суми у 5 000 гривень, лише підвищить податкове навантаження на оплату праці, яке й зараз бізнесмени вважають не маленьким. Також, на думку багатьох українських роботодавців, такі заходи стануть провокувати зростання «сірих» виплат та інших засобів оплати праці нелегально. А за допомогою так званих "конвертів".

В свою чергу, представники уяду зауважили, що й самий бюджет на поточний 2021 рік вже розробляється з врахуванням мінімальної заробітної плати, яка має мати розмір від 6 000 – 6 500 гривень на місяць..

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2021 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту