pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Мінекономіки вже встановило святкові дні наступного року

 Усі питання сфери праці й зайнятості населення в Україні, з 27 травня 2020 року передані до Міністерства економіки України.

• докладніше

Яка вона "гідна" зарплата?

 Виявилося, що наші співвітчизники, говорячи про розміри сум заробітних плат, які могла б повністю вирішити їх фінансові потреби та проблеми, називають суттєво різні суми

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Чужий серед своїх": ознаки "некомандних" гравцев


Необхідність у командних гравцях вже встигла стати певним «маст хев» серед рекрутерів відомих компаній бо саме такий тип працівників, сьогодні є найбільш затребуваним. Проте, далеко не кожен з людей може сміло запевняти у тому, що він розуміється на правилах та тонкощах командної роботи та може одразу стати цінним гравцем будь-якої команди або команди, взагалі.

Зрозуміло, що зміна роботи у разі, якщо одразу не довелося увійти до складу команди, не завжди розумний варіант, краще одразу розуміти можливість такого становища речей, бо у вас, можливо, є усі загальні ознаки «відірваного від команди» співробітника.

Невміння ділитися інформацією або небажання це робити

Часто стосується не лише випадків, коли людина привласнює собі всі перемоги команди, але, навіть, коли мова йде про обов’язки та відповідальність особи на роботі. Такі люди вкрай неохоче пускають будь-кого близько до себе та свято стережуть власну «робочу територію».

Зайва чи несправжня скромність

Сором’язливість має розуміти свої межі й наявність занадто сильних та недоречних проявів скромності може стати ознакою наявності такого синдрому у людини. Люди, які нарочито віддають усі лаври іншим, хоча робили свою справу на одному з ними рівні відповідальності, часто «в душі» потім впевнені, що вони не мають визнання та можуть стати проблемою для інших членів команди.

Здатність до скандалів

Дехто може лише тоді відчути «єдність» команди, коли єднає членів колективу не «заради чогось», але «проти чогось» або когось. Для цього, такі люди здатні навмисно розділяти сварками колектив, щоб потім тримати певних однодумців, підтримавши одну із сторін конфлікту.

Наявна байдужість

Також, доволі часто люди, які демонструють певну байдужість до всього, що стосується загальних робочих моментів, стають «чужинцями» для своїх колег та їх намагаються позбутися з команди.

Звичайно, таке неприємне відчуття, коли людина знає, що є завжди зайвою особою, не може не заважати нормальному будуванню життя та кар’єри.

Треба не шукати навмисно, а ретельно розібратися у тому, хто винен у такій вашій «відірваності від команди», та діяти згідно з ситуацією.

Навіть, простий розвиток емоційного інтелекту, вже допоможе сприймати інших більш правильно у ситуаціях коли це потрібно. Роте, слід розуміти, що людина й дійсно може виявитися такою, яка не може бути командний гравець за складом свого характеру. Тоді, треба прийняти кардинальне рішення та шукати такі види зайнятості, де вона зможе бути ефективною та мати «спокійне робоче життя», зокрема.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту