Необхідність у командних гравцях вже встигла стати певним «маст хев» серед рекрутерів відомих компаній бо саме такий тип працівників, сьогодні є найбільш затребуваним. Проте, далеко не кожен з людей може сміло запевняти у тому, що він розуміється на правилах та тонкощах командної роботи та може одразу стати цінним гравцем будь-якої команди або команди, взагалі.
Зрозуміло, що зміна роботи у разі, якщо одразу не довелося увійти до складу команди, не завжди розумний варіант, краще одразу розуміти можливість такого становища речей, бо у вас, можливо, є усі загальні ознаки «відірваного від команди» співробітника.
Невміння ділитися інформацією або небажання це робити
Часто стосується не лише випадків, коли людина привласнює собі всі перемоги команди, але, навіть, коли мова йде про обов’язки та відповідальність особи на роботі. Такі люди вкрай неохоче пускають будь-кого близько до себе та свято стережуть власну «робочу територію».
Зайва чи несправжня скромність
Сором’язливість має розуміти свої межі й наявність занадто сильних та недоречних проявів скромності може стати ознакою наявності такого синдрому у людини. Люди, які нарочито віддають усі лаври іншим, хоча робили свою справу на одному з ними рівні відповідальності, часто «в душі» потім впевнені, що вони не мають визнання та можуть стати проблемою для інших членів команди.
Здатність до скандалів
Дехто може лише тоді відчути «єдність» команди, коли єднає членів колективу не «заради чогось», але «проти чогось» або когось. Для цього, такі люди здатні навмисно розділяти сварками колектив, щоб потім тримати певних однодумців, підтримавши одну із сторін конфлікту.
Наявна байдужість
Також, доволі часто люди, які демонструють певну байдужість до всього, що стосується загальних робочих моментів, стають «чужинцями» для своїх колег та їх намагаються позбутися з команди.
Звичайно, таке неприємне відчуття, коли людина знає, що є завжди зайвою особою, не може не заважати нормальному будуванню життя та кар’єри.
Треба не шукати навмисно, а ретельно розібратися у тому, хто винен у такій вашій «відірваності від команди», та діяти згідно з ситуацією.
Навіть, простий розвиток емоційного інтелекту, вже допоможе сприймати інших більш правильно у ситуаціях коли це потрібно. Роте, слід розуміти, що людина й дійсно може виявитися такою, яка не може бути командний гравець за складом свого характеру. Тоді, треба прийняти кардинальне рішення та шукати такі види зайнятості, де вона зможе бути ефективною та мати «спокійне робоче життя», зокрема.
|