pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Приватна медицина Києва – які медичні центри продовжують працювати?

Деякі медичні центри столиці продовжують працювати. З’ясуємо, які саме, і скільки коштуватимуть відвідини приватних лікарів.

• докладніше

Робота і зарплата в наступному році – якими вони будуть?

  На жаль, війна триватиме і в наступному році. Від цього й відштовхуються прогнози експертів. Зрозуміло, що мобілізація і військові дії впливають на весь уклад життя в Україні. Тому неважко спрогнозувати, що в наступному році будуть надалі затребуваними професії критичної інфраструктури та виробничі посади. Детальніше про це та інше читайте далі в статті.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Спеціальності, що можуть більше не побачити офісу


 Компанії світу та зокрема Україні, сьогодні всерйоз розглядають варіанти переведення роботи деяких з власних відділів на віддалений варіант вже на постійній основі.

З початку, українським компаніям-роботодавцям й було досить складно переводити співробітників на такий варіант роботи, враховуючи технічні особливості та низький рівень ефективності праці, що продемонструвала численна кількість працівників. Згідно з даними міжнародних досліджень, до яких потрапила й Україна, 39,6% опитаних вітчизняних роботодавців відчули «певний спад продуктивності роботи», погоджуючись при цьому, що загалом, їх працівники справляються зі всіма робочими завданнями.

Фантастично рівний відсоток, ті самі 39,6% склали й роботодавці, що «зовсім не помітили суттєвих змін» під час роботи у віддаленому форматі у порівнянні з роботою в офісі.

Лише 19% респондентів, прийнявши участь в опитуванні, відзначили суттєвий спад продуктивності своїх найманих працівників за період такої віддаленої роботи. Є навіть випадки, в яких роботодавці, за їх ствердженням, відмічали, що «результативність праці впала особливо сильно» завдяки ускладненням в комунікації, що обумовлені відстанню. Такий «занепад» відмітили багато командних проектів.

Проте, виявилися й такі роботодавці, яким віддалена робота та її результати, сподобалися навіть більше, ніж класичний «офісний варіант».

Більше половини серед опитаних компаній, а саме 51,1% серйозно розглядають варіанти роботи, при яких збираються частково або, навіть, повністю залишитися у такому "віддаленому" форматі роботи. 47,9% серед опитаних роботодавців поки не готові до переходу на постійний дистанційний режим.

Найбільш часто, у планах компаній залишити віддалено працювати, такі служби, як:

·         юридичні - 50%);

·         бухгалтерію та фінанси - 42%;

·         аналітику - 40%;

·         маркетинг - 42%;

·         HR служби - 31%.

Крім цього, поширення вірусу COVID-19, що все ще триває світом, змінює й самі умови перебування в офісах. Експерти, наразі, не виключають того, що після закінчення карантину ринок так званих «гнучких офісів», відчує відновлення попиту набагато швидше, аніж офіси для «класичної» роботи.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту