pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Київські волонтери знайшли несподіваний спосіб заробітку

 Ви знали, що група київських волонтерів виготовляє найдорожчі в світі брелоки? І виготовляються вони… з уламків збитого російського літака. За кожен брелок волонтери просять щонайменше 1 тис. доларів, а зароблені кошти вони витрачають на придбання дронів для нашої армії. Всього лиш за два тижні вдалося реалізувати брелоків на суму 400 тис. доларів. Розказуємо, як так сталося.

• докладніше

Старт реєстрації для участі в НМТ – що для цього потрібно?

  Стартувала реєстрація для участі в мультипредметному тесті. Реєстрація триватиме до 3 травня, і ось що потрібно зробити для успішної реєстрації в НМТ.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Держвиконавці взялися за зарплатних боржників


Контролюючі органи повертаються з ретельними перевірками й вітчизняний бізнес стоїть на перепутті. З одного боку - норма щодо офіційного оформлення працівників помножена на нову мінімальну зарплатню із всіма належними податками, яка загрожує застопорити роботу підприємств та компаній, які ще не встигли оговтатися від наслідків карантинної економічної паузи, а с другого – відкрите попередження від контролерів – держпосадовців про те, що вони налаштовані знайти порушників трудового законодавства України та наказати, жахливими штрафами, що здатні також призвести бізнес до банкрутства.

Але, поки бізнесмени розмірковують що робити та як найкраще підготуватися до обіцяних вересневих візитів урядових контролерів, останні, не гають часу та міцно узялися за боржників, що винні працівникам заробітну платню. Протягом лише одного останнього тижню, державні виконавці змусили розрахуватися найбільш злісних боржників та погасили зарплатних боргів українцям на майже цілих 23 000 000 гривень. До речі, більша частина виплаченої суми боргу припала на борги відомого своїми гучними судовими процесами з цього питання, Чернігівського заводу радіоприладів.

Протягом періоду з 17 по 21 серпня, органи Державної виконавчої служби Міністерства юстиції України зуміли стягнути на користь 847 працівників 22 800 000 гривень заборгованості по заробітних платах. Про це повідомили у прес-служба Міністерства юстиції.

Найбільш вагому частину суми боргів, а саме 14 600 000 гривень виконавці судових постанов зуміли отримати на Чернігівському заводі радіоприладів. Проблеми із заборгованістю по заробітних платах на підприємстві існували вже не перший рік, а взагалі, заробітні гроші не виплачувалися працівникам з 2018 року. Отриманої суми вистачило, щоб повністю розрахуватися з 310 працівниками підприємства. Розрахуватися стало можливим лише коли за рішенням суду, було проведено реалізацію майна боржника.

Разом з тим, подібні процеси проходили майже в усіх регіонах країни. Так, державні виконавці в Донецькій області, також зуміли отримати виплату 1 400 000 гривень для 30 працівників крупного місцевого підприємства.

Державні виконавці в Дніпропетровській області змусили міське житлово-комунальне підприємство –боржника по заробітних платах, повернути 243 працівникам 1 300 000 гривень заборгованості. Для цього, за рішенням суду були взяті кошти з арештованих рахунків боржника.

За весь період, починаючи з початку поточного 2020 року, органами Державної виконавчої служби Міністерства юстиції, було стягнуте 354 100 000 гривень заборгованості по виплаті заробітних плат та повністю погашені зарплатні борги  26 427 українських працівників.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту