pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Провизорная оценка

Клиентам современных аптек, в отличие от героя революционной «Матрицы», приходится выбирать не из двух разноцветных таблеток. Ассортимент фармакологических препаратов исчисляется сотнями тысяч наименований (многие из которых отпускаются без рецепта). Компетентно разобраться в порошках и пилюлях, каплях и ингаляторах (и при этом — не навредить здоровью пациентов) можно только при одном условии. Да-да, лишь получив профильное образование.

• докладніше

Курс по криптовалюті та інші цікаві освітні події для молоді

 Міністерство цифрової інформації створило базовий курс по криптовалюті, спрямований на ліквідацію криптобезграмотності. Навчальна програма безкоштовна, зареєструватися на порталі «Дія. Цифрова освіта» може кожен українець. А сам навчальний курс стартує в лютому, тому чекати лишилося недовго.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Ласкаво просимо у реальний світ: вимоги шукачів змінилися наприкінці року


Не зважаючи на данні опитування, яке відбулося відносно нещодавно, та виявило впевненість українців у необхідності отримувати зараз зарплати, що у 1,7 разів більше за існуючі, все більше респондентів різних досліджень, підтверджують, що вже змирилися та «не чекають високих зарплат у вакансіях сьогодення.

Протягом важкого 2020 року, завдяки економічним наслідкам пандемії, суттєво побільшало таких шукачів, хто вимушений та  готовий працювати за менші гроші, ніж раніше. Якщо порівнювати їх кількість з минулим, 2019 роком, можна побачити збільшення числа таких шукачів на 23%.

Незважаючи на думки працівників, щодо розмірів «гідних» заробітних плат, згідно з даними іншого дослідження, більш ніж 53% роботодавців України готові платити від 14 000 гривень на місяць. Помітно великі доходи, зарплати, що починаються від 70 000 гривень, останнім часом пропонували своїм кандидатам, лише 6% вітчизняних компаній.

Підхоплюючи «тренд» при якому, шукачі згодні на умови, які диктує ситуація на ринку праці, компанії використовують таку згоду та потрохи збільшують кількість вакансій у своїх штатах. Протягом року, незважаючи на пандемію COVID-19, така кількість об’яв з пропонуванням роботи, помітно зросла.

«Працівники року», такі, що виявилися найбільш затребуваними на ринку праці – представники таких професій та посад, як:

  • менеджери з продажу;
  • айтішники різних напрямків;
  • та досвідчені маркетологи.

Попит роботодавців на тих самих IT-фахівців протягом року, збільшився на 4%, аніж той, що фіксували минулого «не кризисного» року.

52% роботодавців готові були працевлаштовувати кандидатів, які мають невеликий досвід роботи (від 1 до 3 років). Проте, 3% компаній на ринку України вимагали від майбутніх працівників наявність фахового досвіду від 6 років йі вище.

95% вакансій, що було опубліковано цього року (а це, майже всі об’яви), повідомляли про необхідну повну зайнятість по розміщеним пропозиціям. У той самий час, серед шукачів, лише 77% українців, що розміщували власні резюме в мережі інтернету, вказували на готовність працювати за такими умовами.

Найбільшу активність у пошуках, серед претендентів. виказували фахівці-початківці, а серед сфер діяльності, найбільш динамічною (із найбільшою кількістю претендентів), виявився напрямок продажів.

Більш за всіх інших, важко працевлаштуватися було цього року представникам таких професій:

  • майстрам з налаштування техніки;
  • менеджерам сервісних закладів;
  • архіваріусам;
  • інженерам з обслуговування;
  • бібліотекарам;
  • асистентам керівників;
  • електромонтажникам.

Загальний попит на таких фахівців серед роботодавців на ринку праці України, становив показник менше 1%.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту