pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как "увеличить" количество часов в рабочем дне

 Ну почему в сутках не 100500 часов?

 

• докладніше

Освітні події для молоді Києва у форматі онлайн – важливе цього тижня

 Погоджуєтеся із твердженням «хто не розвивається, втрачає безліч нових можливостей»? Тим паче, у нашому динамічному світі. І якщо ви належите до активної, ініціативної молоді Києва, зверніть увагу на освітні події, які відбудуться цього тижня у форматі онлайн.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

НБУ прогнозує погіршення ситуації із безробіттям в країні


Нещодавно, видання повідомляло про певне «повернення до життя» вітчизняного ринку праці, на яке із нетерпінням чекає не лише економіка Україна а й багато наших співвітчизників, які втратили роботу завдяки карантинним заходам протидії пандемії коронавірусу, що просто зупинили розвиток та нормальне існування численних напрямків бізнесу в країні.

Проте, прогнози Національного банку України демонструють доволі невтішні данні.

Так, Національний банк нашої каїни суттєво погіршив очікування населення по ситуації із безробіттям в Україні на поточний рік, підняв показник до 10%, хоча раніше аналітики припускали лише 9,5% зростання цього показнику. Принаймні, про це йшла мова у квітневому звіті Нацбанку.

Данні інфляційного звіту регулятора за липень демонструють вже інші цифри. Таким чином, на майбутній 2021 рік Національний банк України прогнозує можливий відсоток безробіття на рівні 9% що відрізняється від 8,6%, які подавалися у квітневому прогнозі НБУ, а на 2022-й рік - 8,8% на відміну від тих самих 8,6%, що зазначалися раніше.

На поточний момент, в Україні з початку карантину зареєстрували понад 380 000 тимчасово безробітних. Й, незважаючи на візуально несуттєву різницю у показниках Національного банку України, такі зміни прогнозів, навряд чи принесуть послаблення економічної ситуації в країні.

Проте, певне ослаблення карантинних обмежень, що відбулися вже у травні, звичайно призвело до більш швидкого відновлення пропозицій саме робочої сили та збільшила кількість резюме настільки, що вже у червні (згідно щотижневих даних кількості резюме) мала показники до карантинного рівню. Звичайно, зважаючи на нестабільну ситуацію в країні, інтерес до пошуків роботи в наших співвітчизників відновився не лише на внутрішньому ринку праці, а й за кордоном. Цьому факту сильно посприяло часткове відкриття багатьох державних кордонів на виїзд з метою працевлаштування.

Слід зазначити, що приводів для паніки немає, бо прогнози Національного банку виявилися найбільш песимістичними серед інших аналітичних досліджень розгортання подальшої ситуації в нашій країні. Наприклад, Мінекономіки України запевняє, що згідно прогнозам міністерства, на наступні три роки показники зростання безробіття в країні будуть наступними:

2021 рік - 16,36 млн осіб (це рівень безробіття на рівні додаткових 9,2%);

2022 рік - 16,66 млн осіб (або плюс 8,5%);

2023 рік - 16,84 млн осіб (або плюс 8%).

Також, слід зауважити, що близько 3 100 000 українців, або 17% від загальної робочої сили в нашій країні, у самісінький пік карантину перебували в стані так званого, «прихованого безробіття». Зайнятість цих людей була зменшена, або їх відправляли до неоплачуваної відпустки.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту