pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Новогодний корпоратив на работе

Работодатель вдвойне заинтересован в проведении корпоратива, так как это возможность сплотить коллектив, объединить коллег под предлогом общей традиции, дать возможность каждому члену коллектива наладить дружеские отношения с коллегами. Кроме того, в подготовке к мероприятию сотрудникам часто приходится общаться, решать общественные вопросы, участвовать в организации празднования, что дает каждому работнику внести свой вклад не только в рабочее, но и общественное дело

• докладніше

Вакансія наглядач маяка

 Вакансія дійсна до квітня поточного року. Саме у цей період, чинні наглядачі маяка готові передати ключи від нього своїм наслідувачам. Усім зацікавленим щодо цієї вакансії треба писати на офіційну сторінку маяка, що є у соцмережі Фейсбук

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Майже творчий" безлад на робочому столі


Кажуть, що безлад на робочому столі – це ознака творчої особистості. На жаль, це не зовсім так та й «безлад» буває різний.

Як правило, стіл який завалено будь-чим, о не має логічного пояснення своєї сукупності але, все таки, відповідає напрямку роботи людини – це скоріше за все, ознака певного хаосу, як в роботі, так й у думках робітника.

При цьому, такий стіл зовсім не означає, що людина не має перспектив, невдаха чи не на своєму місці. Цілком можливо, що це наслідок хаотичних постановок завдань співробітнику й на це, першим повинен відреагувати його керівник.

Також, перебільшення із тематичною та «не зовсім» літературою на робочому місці – може бути ознакою певної показовості особистості. Ті люди, хто насправді багато читають, як правило, мають під рукою тільки те чтиво, що актуальне для них зараз.

Багато «прикрас», як статуетки, сувеніри та інші дрібниці показують цікаву але не 100% творчу натуру. Звичайно, з таким колегою є про що порозмовляти поза робочим часом.

Навпаки, ідеально чистий стіл повинен насторожувати. Такі люди не просто стратеги – вони дуже недовірливі та здатні «розглядіти» ворога там, де його й бути не може.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту