pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Какую заработную плату указать соискателю

 Размер заработной платы – один из основных пунктов резюме любого специалиста. Соискатель всегда стоит перед сложным решением, указывая в резюме размеры заработной платы, которые хотел бы получать на будущей работе. 

• докладніше

«Найгрошовитіші» вакансії Київського міського центру зайнятості

 Звичайно, сюрпризом ні для кого не стане той факт, що найвищими зарплатами можуть похвалитися ті вакансії Київського центру зайнятості, які можна віднести до сфери ІТ. Інженери з програмного забезпечення, розробники комп’ютерних програм та мобільних додаток навіть з вакансій столичного центру зайнятості можуть отримати пропозиції розміром в 100 тис. (і більше) гривень/місяць.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Секрети успіху: вміння відкладати роботу


 Успіх людини у будь-якій справі, зокрема у бізнесі, завжди залежить від власного рівню  відповідальності особи. Саме цей показник, потенційні вдалі бізнесмени намагаються вишколити в себе насамперед. Тож, найуспішніші точно знають, що таке відповідальність та своєчасність дій.

Проте, всі такі люди впевнені у необхідності знаходження часу для відкладання термінової роботи, щоб витрати його на діяльність або підготовку до неї, яка має принести користь у довгостроковій перспективі». Виходить, що задля можливості отримати «плюс» в перспективі, що не має чітких меж, відповідальні та успішні бізнесмени, припиняють робити те, що потребує негайного виконання й витрачають час на накопичення нових знань, «енергетичних» практик або на зайняття творчістю?

Так. Проте замість «витратити час», вони використовують «інвестувати в час». й, це важлива різниця, бо протягом такого «несвоєчасного» проводження часу, «успішні та відомі» дійсно інвестують.

Вважаючи за головний, такий девіз як «Краще менше встигнути за день, щоб за життя досягти максимуму!», визнані успішними бізнесмени, свідомо йдуть на такі кроки, саме тоді, коли відчувають потребу у зміні напрямку діяльності. Будь-яка напружена праця, періодично потребує певної короткої перерви, що дозволяє перезавантажити свідомість, й згодом доробити потрібне з більш продуктивним результатом. Проте, таку перерву не слід влаштовувати у вигляді короткочасного відпочинку, проводячи його за чимось, що лежить поза справами.

Такий час в який людина максимально зібрана але вже втомилася від однотипної роботи, треба використовувати для перемикання на інші справи, що не мають для людини терміновості у вирішенні. Ідеально, присвятити такий короткий відпочинок, ознайомленню чи вивченню інформації, яка стане у нагоді для того, чим ви плануєте займатися у довгостроковій перспективі. Таке накопичення знань, проявить себе у потрібний момент, а те що ви «не збавляли темпу та не відключалися» від робочого настрою, допоможе швидко повернутися до термінових справ та максимально вдало завершити останні.

Ось ще декілька гарних правил, що допомагають «людям успіху» будувати «власний інтелектуальний капітал», та які, завдяки їхньої елементарності, можна одразу використовувати кожному.

-          Регулярно працюйте із щоденником, щоб підвищувати усвідомленість

Чимало дослідників такого хобі, доводять, що регулярне та обов’язкове ведення щоденника швидше за все спрацьовує допомагаючи впорядкуванню думок, структуруванню досвіду й отриманих знань. Збільшує здатність людини ефективно думати над складними для сприйняття темами та завданнями, що містять десятки елементів, взаємопов’язаних логікою один з одним й з вирішенням, також. Без тренувань, наш мозок здатен утримати для розв’язання задачі, що містять лише тільки три таких пов’язаних елемента.

-          Протягом дня, знайдіть час, щоб подрімати та поліпшити цим пам’ять, продуктивність та креативні здібності

Дійсно, сучасна наука має чимало фактів, які підтверджують ефективність денного сону для більшої продуктивності людини та частіших проявів її креативної складової.

-          Протягом кожного дня, робіть все, щоб хоча б п'ятнадцять хвилин пройти пішки

Така невеличка прогулянка суттєво сприяє «оновленню» тіла та розуму, збільшуючи існуючий творчий потенціал особистості, та, навіть, відіграє значну роль у подовженні терміну людського життя, знижаючи смертність на 22%!

-          Читайте книги, отримуючи «безкоштовну освіту»

Зазначають, що читати треба не розважальну літературу, а саме те, що додає нових знань у напрямках, які цікавлять людину, проте вона не знається на них. Не так важно чи станете ви освоювати нові бізнес-проекти чи будете «гризти» самовчитель для починаючих пілотів, маючи мрію керувати літаком. Головне – напрямок інформації, яка має за мету навчити вас.

-          Різні експерименти у різних аспектах вашого життя, суттєво збільшують ваші шанси на успіх у бажаному напрямку

Власні помилки залишаються найбільш ефективним способом отримання життєвого досвіду, тож, велика кількість експерименті в усіх напрямках власного життя, допомагає людині скоріше «набратися розуму» та «загартувати» характер перед майбутніми викликами.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту