pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Задача на СМЕТАлку

По значимости работа инженера-сметчика на любом строительстве не менее важна, чем труд архитекторов-проектантов, каменщиков, штукатуров-маляров, плотников... Без составления и утверждения сметной документации возведение новых зданий, мостов и дорог просто невозможно! Только этот специалист может правильно просчитать затраты расходных материалов, времени и рабочей силы, а значит — определить стоимость новостройки. Но сложнейший расчет удастся лишь в том случае, если будет основан на прочном фундаменте специальных знаний.

• докладніше

Мільйон гривень киянам на ветеранський бізнес – що про це відомо?

  Нещодавно, 5 вересня, розпочався прийом заявок для конкурсної програми «ВАРТО». Це ініціатива Українського ветеранського фонду, який не лише зміг запустити цей проєкт, а й надаватиме кошти на започаткування власного ветеранського бізнесу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

В Україні запрацювали "електронні лікарняні"


 Спроби спрощення низки бюрократичних процедур в Україні, може й не відтворять швидко «країну у смартфоні», мають допомогти суттєво полегшати різні процеси оформлення необхідних дозволів та інших документів.

Наразі, за інформацією УНІАН, вже запрацювали електронні лікарняні листи. Правда, поки що у тестовому режимі.

За словами заступника міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослава Кучера, уряд має дві моделі розвитку цього проекту.

Одна модель, так звана «Спрощена система», обумовлює можливість внесення лікарем (за допомогою власного електронного цифрового підпису) інформації про тимчасову непрацездатність пацієнта, шляхом заповнення спеціальних форм. Планується, що після цього, внесена лікарем інформація буде надіслана всім відповідним службам у автоматичному режимі з бази даних ПФУ.

Серед переваг цього варіанту те, що при так, процес не створює додаткового навантаження на базову систему eHealth при тому, такий варіант надає змогу бути запущеним вже до кінця літа.

У Міністерстві кажуть, що чекають протягом ближчих двох тижнів, що зможуть «відпрацювати усі технічні моменти» та отримавши зворотний зв’язок, перейти до «фінального затвердження нормативних документів і запуску електронних лікарняних в промислову експлуатацію».

«Внесення даних до eHealth» – інша модель, суть якої полягає у можливості лікаря вносити потрібну інформацію безпосередньо у медичну базу eHealth.

Оскільки вся інформація міститься у так званому «центральному компоненті системи», вона зможе швидко оновлюватися, синхронізуючись з базами того самого Пенсійного фонду та іншими установами, що потребують інформації про наявність лікарняного листа в працівника.

Також, можна не звертати увагу на то, яку медичну систему ведення звітності використовує той чи інший медичний заклад. До того ж, таким чином, лікар зможе оформляти електронні лікарняні без зайвого навантаження, з мінімальною кількістю дій зі свого боку. Автори проекту впевнені, що такий варіант має, не лише суттєво знизити робоче навантаження на лікарів але, також, значно мінімізувати існуючи корупційні ризики.

Використовувати систему та працювати з нею, зможуть й лікарі, що працюють у ліцензованих приватних клініках. Ініціатори нововведення сподіваються, що повною мірою нова система електронних лікарняних листів почне функціонувати вже на початку 2021 року.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту