pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Найбільш важка робота у світі: доведено дослідницьким шляхом

 Вчені з Китаю вдалися до глобального опитування та дослідили думки 140 000 працівників із різних країн світу. Виявилося, що самою найважчою роботою, більшість вважає...

• докладніше

Як мотивувати та утримувати співробітників під час кризи

 Численні фахівці з роботи з персоналом впевнені, що саме зараз настає час нематеріальної мотивації робітників

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Професія далекобійника – які труднощі підстерігають в дорозі?


 Поки ми спимо у теплих ліжках і затишних домівках – вони працюють цілодобово; поки ми відзначаємо новорічні свята чи просто відпочиваємо на вихідних з рідними чи друзями – вони перебувають за кермом. Так, ця професія оплачується непогано, але легкою її аж ніяк не назвеш. Перерахуємо труднощі, з якими стикаються далекобійники у своїй професії.

Погодні умови і здоров’я.
Молоді люди, які прагнуть стати далекобійниками, досить часто романтизують цю професію. Але… до першої своєї заправки на лютому морозі чи ремонтних роботах, які доводиться виконувати в сніг чи дощ, лежачи під вантажівкою і мерзнучи всім тілом. Так, робота далекобійника підриває здоров’я, і не тільки погодні умови цьому сприяють. Не будемо забувати про багатогодинне сидіння за кермом, яке призводить до болю в спині та ногах. А якщо й випадає кілька хвилин зробити фізичну зарядку, коли далекобійник зупиняється перекусити чи заправитися – цього буває аж ніяк недостатньо, бо після коротенької зарядки – знову багато годин за кермом.
Боротьба зі сном.
Сон – ворог будь-якого водія, не лише далекобійника. Досвідчені далекобійники, до слова, воліють їздити вдень, сідаючи за кермо на світанку і лаштуючись на ночівлю пізно ввечері. Молоді і недосвідчені водії, навпаки, вважають, що їздити вночі краще, адже на трасі, мовляв, менше машин, тому їхатиметься швидше. Але ці хибні уявлення швидко розбиваються об сувору реальність: витрачається чимало часу та енергії на боротьбу зі сном, та й імовірність аварій зростає, бо легко не помітити пішохода чи велосипедиста. Може так трапитися, що заснув за кермом, а отямився вже в кюветі. І це в кращому випадку.
Грабіжники і бандити.
На вантажі, які перевозять далекобійники, можуть покласти око грабіжники і бандити. Буває таке, що на стоянках вони підходять і кличуть водія на ім’я, щоб виманити з машини. Уточнимо – на ім’я, яке водії виставляють на лобовому склі. В цьому криється деяка хитрість – далекобійники пишуть не своє ім’я. І коли їх кличуть несправжнім ім’ям, стає зрозуміло, що це зовсім не їхні приятелі, з якими вони десь перетиналися раніше. Тому майте на увазі, що ця хитрість завжди спрацьовує.
Отже, що маємо в підсумку?
Так, молоді люди романтизують цю професію, бо й справді – можна проїхати за декілька років увесь континент, побувати в багатьох країнах, побачити фантастичні краєвиди на власні очі… але в підсумку цю професію легкою і романтичною аж ніяк не назвеш. Якщо ви надумали стати далекобійником, будьте готові до того, що вам доведеться звикнутися з безсонними ночами, постійними очікуванням вантажу, а також змиритися з періодичними поломками та ремонтом фури в будь-яку погоду. І не забуваємо, що відповідальність за цілісність вантажу і його вчасну доставку лежить саме на водієві.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту