pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Бывает ли "много выходных"?

 Как бы там ни было, но отдыхать необходимо, тем более, когда для праздника есть повод. Помните только о том, что на «день четвертый» праздник окончиться и вам предстоит снова идти на работу. 

• докладніше

Приватна медицина Києва – які медичні центри продовжують працювати?

Деякі медичні центри столиці продовжують працювати. З’ясуємо, які саме, і скільки коштуватимуть відвідини приватних лікарів.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Столичний ринок праці: хто потрібен зараз


Як й завжди, Київ виходить на перші місця у рейтингу міст, які більш за інші регулярно пропонують нову роботу українцям. Не дивно, що саме столиця – один із найбільш актуальних мегаполісів країни, стає певним лідером за кількістю вакансій серед інших регіонів України. Згідно з даними, які отримують численні аналітики, більш ніж 23% всіх актуальних вакансій в країні, які розміщуються на різних кадрових порталах, припадають саме на працевлаштування в українській столиці.

Аналітики відзначили, що умовний середній попит робочих місць в столиці, складає, приблизно три кандидата на одне робоче місце. В окремих напрямках діяльності та деяких професійних сферах столичного ринку праці, існує й більш висока конкуренція серед кандидатів.

Таким чином, наприклад, на одне робоче місце «фахівця з продажів», як правило, претендує одночасно, не менш, аніж сім кандидатів. А кандидати на вакансії у такій сфері, як «реклама, маркетинг та PR», своєю кількістю «перекривають» наявні робочі місця, приблизно на цілих 19%.

При тому, що робочі спеціальності, наразі, є одними з найбільш затребуваних, конкурс на їх заміщення – є мінімальним у столиці. Й на робочі вакансії, й на вакансії у сфері виробництва, промисловості та видобутку сировини, в Києві доволі малий попит серед шукачів.

У той самий час, відповідно до аналітичних даних досліджень, столиця, не менш, аніж інші міста України потребує кваліфікованих «працівників молодшого й середнього медичного персоналу». Якщо складати умовний рейтинг «робітників, то до п’ятірки найбільш затребуваних фахівців серед столичних роботодавців, входять такі спеціалісти:

  • фахівці напрямку IT, спеціалісти з телекомунікацій та інтернету - 26% від усіх вакансій Києва;
  • фахівці з продажів по різним напрямкам - 13% від загальної кількості вакансій у столиці;
  • експерти з питань маркетингу, PR-просунення та реклами - 8,3% столичних вакансій;
  • менеджери банківської та фінансової сфери -6,8% від загальної кількості;
  • бухгалтери -5,3%.

Водночас, серед експертів існує впевнена думка, щодо відсутності, наприклад. прямого впливу розмірів фінансової винагороди на затребуваність тих, чи інших професій серед шукачів.

Якщо подивитися на статистику, то можна побачити, що ті самі «фахівці з продажів», які обіймають умовне «друге місце за кількістю вакансій», суттєво «програють», наприклад, маркетологам та піарникам, якщо порівнювати заробітні платні професій: наприклад, наприкінці минулого місяця, «продажники» могли розраховувати на винагороду в середні 24 000 гривень за місяць, тоді, коли фахівці з маркетингу, реклами та PR-послуг, сміло претендували на винагороду від 31 000 гривень на місяць.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту