pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В Україні збільшили фінансування лікарняних виплат

Сума виплат становить 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу, й 100% середнього доходу - для всіх медичних працівників

• докладніше

Як ресторанна сфера «розігнала» власний персонал

 На початку пандемії коронавірусу, ресторатори мали надії, щодо більш простішого пошуку персоналу, серед великої кількості безробітних

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

На що очікують українські шукачі роботи?


Попри незрозумілої до кінця ситуації чи то з частковою зупинкою поширення пандемії COVID-19, чи то з початком нової хвилі навали пошесті, кордони більшості країн напіввідкрилися, принаймні для охочих до гідних заробітків громадян України.

Так, останній місяць все більше країн Європи й не лише, заманювали українських заробітчан назад до бажаних заробітків у твердій валюті. Надто старатися іноземним роботодавцям не довелося, й на тлі «помірного відновлення» попиту на українську робочу силу та при відкритті певних кордонів, наші заробітчани, масово відновили пошуки роботи за кордоном.

Такий плеск зацікавленості з боку українських громадян відмітила навіть прес-служба НБУ. Минулого тижня у своєму звіті. Ситуація зрозуміла, бо при тому, що кількість нових робочих пропозицій в Україні поступово зростає (із періодичними відкотами назад) у більшості областей та міст країни, загальний попит на робочу силу «вдома» залишається досить низьким, принаймні, якщо порівнювати із періодом «до карантину».

Так, за 14 тижнів карантинних заходів в Україні, кількість вакансій суттєво скоротилася, демонструючи такий показник на рівні 20%. Наприклад, ще 15 березня кількість пропозицій роботи сягала понад 54 000 вакансій, а вже 21 червня поточного року ледь дотягувала 43 000 пропозицій.

Також, на цілих 19% зменшилася й кількість нових вакансій, з найбільшим скороченням, що припало на шостий тиждень запровадженого карантину. Наразі можна відмітити певний тренд на вирівняння ситуації, але про стабілізацію вітчизняного ринку праці, ще зарано говорити.

Прогнози щодо безробіття кажуть про очікування експертів на рівні 10%  цього року, при 8% у році минулому. Проте, вже наступного 2021 року, відсоток має трохи знизитися, приблизно до показника 9,5%.

Більшість вітчизняних шукачів, навіть серед «професійних остарбайтерів» не поспішають просто зараз вирішувати питання із власним працевлаштуванням ані всередині країни, ані за її межами. Люди очікують на те. Як буде розвиватися ситуація із втриманням пандемії в світі. Численні данні опитувань. До речі демонструють не стільки страхи за власне здоров’я та життя з боку потенційних трудових мігрантів, скільки їх побоювання щодо «незрозумілої ситуації» із перетином кордонів та умовами перебування заробітчан на іноземних територіях.

Більшість з опитаних вже встигла зіткнутися з певним хаосом, що супроводжував «виселення» остарбайтерів з територій іноземних держав та проблеми з поверненням додому під час початку пандемії коронавірусу в світі навесні цього року.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту