pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Фріланс – гідний напрямок сьогодення

 Доходи фрілансерів пішли в ріст, нібито не помічаючи суттєве зниження попиту на послуги аутсорсингу

• докладніше

Штрафи за цькування на робочому місці – це можливо?

 Стало відомо, що Верховна Рада попередньо схвалила проєкт закону, який встановлюватиме штрафи за цькування на роботі. Це досить незвична ініціатива для нашої країни, бо якщо ви працювали в певних компаніях чи колективах, то чудово знаєте, яким небезпечним може бути середовище токсичних колег чи роботодавця.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Розподіл заробітків у фріланс - сфері під час карантину


 Й, без того популярний фріланс, суттєво розвинув свій вплив на шукачів заробітку під час карантину, залучаючи до армії віддалених робітників все більше людей. Проте, не всі сфери фріланс-заробітків стали однаково популярними, а точніше, спроможними задовольнити потреби шукачів у знаходженні роботи.

Не секрет, що найпопулярнішою серед фрілансерів була та залишилася IT-сфера. За даними світових опитувань, в даному напрямку, як й у часи до карантину, так й впродовж нього, лідером цього напрямку залишилося програмування. Серед респондентів, що потрапили до опитування, більш ніж 36% працюють в саме цій сфері. На другому місці дизайн. Цим видм праці займаються майже 23% респондентів. Далі йдуть маркетологи. Їх у фрілансі понад 15%.

Серед опитаних виявили закономірність того, що лише для 25,5% респондентів це стало тимчасовим видом зайнятості або дозволили отримувати додатковий дохід. Для усіх інших, така робота, як була, так й залишилася основним видом заробітку.

В умовах обмежень, запроваджених карантином, заробіток фрілансерів, наразі, розподілився наступним чином. Мова йде про погодинні ставки

Так, 24% заробляють від 30 доларів США за годину, ще 20% - від 20 до 30 доларів США за той самий період. 17% можуть заробити за годину від 10 до 20 умовних одиниць – цікаво, але саме таку заробітну платню пропонують українські роботодавці, що залучають до роботи фахівців з цих напрямків.

21,2% опитаних фрілансерів, можуть розраховувати на погодинну оплату до 10 доларів США, як правило, це робітники у напрямках системного адміністрування та копірайтингу.

Переважна більшість опитаних респондентів розповіли, що працюють на місцевому ринку праці. Таких респондентів нарахували 36,5%. Далі йдуть ті, хто працює на ринку США - 31,4%. Серед лідерів – країн, де процвітає такий фріланс, також європейські країни. Там свій основний заробіток на фрілансі отримують 17,5% фахівців. Цікаво, що навіть у європейських країнах, переважна більшість таких фрілансерів працюють частіше на ринок США. Це трапляється тому, що там відзначаються найвищі погодинні ставки.

Скоріше за все, й українські фрілансери бажали би працювати на іноземних - роботодавців, які більш щедрі у заробітках, що пропонують. Але, більшість вітчизняних виконавців зупиняє те, що вони не знають навіть англійської мови. Крім того, в інших країнах також існує власний фріланс-ринок шукачів, які створюють українцям суттєву конкуренцію.

Ще, результати опитування показали наскільки карантинні обмеження під час пандемії зуміли вплинути на кількість пропозицій для фрілансерів. Респонденти так відповіли на це запитання:

·         48,2% кажуть, що роботи стало менше;

·         30,7%; впевнені, що коронавірус та викликані ним обмеження ніяк не вплинули на рівень їх заробітків;

·         21,2% не суттєво, але все ж таки відчули певний вплив існуючих обмежень.

Також, респонденти розповіли й про те, як карантин вплинув на рівень їх погодинної оплати. Так, про

зменшення зарплати розповіли 20,4% опитаних, такі обмеження суттєво вплинули на зниження заробітків маркетологів та дизайнерів. Про те, що нічого не змінилося, кажуть 65,7% респондентів, більшість яких це саме програмісти. 12% з них заявляють, що ставки за погодинну роботу навіть збільшилися.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту