pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Скорочений робочий тиждень: український варіант

 Більшість вітчизняних роботодавців (а саме 52,5%) вважають цілком «реалістичною» можливість введення чотириденного робочого тижня в нашій країні

• докладніше

Зарплата, яку можна вважати достойною: про що свідчать результати нещодавнього опитування українців?

  Заробітна плата, та й узагалі фінансове питання – болючі місця для багатьох українців. І все ж давайте з’ясуємо, яку зарплату, згідно нещодавніх опитувань, українці вважають достойною.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Все-таки такий формат працює!


Щодо гнучких графіків роботи, зокрема, чотириденного робочого тижня, вже не перший рік ведеться чимало суперечок. Наприклад, один з варіантів такого графіку – віддалена робота, останнім часом викликає все більше незадоволення з боку роботодавців, незважаючи на те, що її необхідність викликана стрімким поширенням пандемії коронавірусу світом.

Проте, саме чотириденний робочий тиждень, найчастіше виявляється тією самою «золотою серединою», яка допомагає задовольнити потреби та вимоги, як роботодавців, так й найманих працівників.

Наразі, маємо ще один приклад вдалого використання такого формату роботу, який прийшов у діловий світ з Ісландії.

Уряд цієї країни провів два дослідження, які довели користь та ефективність впровадження чотириденного робочого тижня. На думку ініціаторів експерименту, таки формат роботи мав «приголомшливий успіх», оскільки така робота, не лише суттєво посприяла підвищенню продуктивності, але й обумовила «покращення добробуту працівників».

Протягом періоду з 2014 по 2019 роки, в Ісландії проводилися регулярні дослідження формату скороченого робочого тижня (чотири дні). В цьому експерименті прийняли участь 2 500 працівників, які складають 1% від усіх працюючих громадян невеличкої країни.

Спочатку, виконавча влада Рейк'явіка дозволила працювати 35 годин на тиждень певній кількості працівників, замість стандартних 40 годин. Потім до експерименту підключився уряд країни, який скоротив робочий час ще 440 держслужбовцям, залишивши заробітну плату в обох випадках без жодних змін.

Обидві групи тестувальників продемонстрували «приголомшливий результат». Цікаво, що й у першій групі, й у другій, таке скорочення робочого тижня, не призвело взагалі до перебоїв із працею та ніяким чином не впливло на падіння продуктивності роботи людей. Більш того, виявилося, що всі учасники цього експерименту швидко навчилися більш раціонально планувати свій робочий день, стали краще себе почувати, рідше підпадали під вплив стресу, використовуючи свій вільний час для зайнять спортом або спілкування із близькими.

Британські фахівці, які приймали участь в експерименті та аналізу його результатів, запевняють, «що це важливий крок» на шляху до регулярного та впровадження чотириденного робочого тижня й в інших сферах та країнах світу.

До речі, інші країни, також, не стоять на місці, й, наприклад, уряд Іспанії вже минулого року встиг схвалити проект, ким передбачено введення чотириденного робочого тижня.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту