pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Письма, которые хочется читать

 Специалисты рекомендуют обратить внимание не несколько основных моментов в составлении делового письма.

• докладніше

Навчання в США: чи варто брати кредит?

  Студентські позики для навчання – поширена для Сполучених Штатів практика. Чимало американців не в змозі оплатити дітям дороговартісне навчання в престижних університетах, тому трапляється таке, що студенти самі готові взяти кредити на своє навчання, сподіваючись досить швидко виплатити його після навчання. Але так щастить не всім.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Обережно, "дистанційка" викликає звикання


 Незважаючи на те, що за даними досліджень, майже 75% українців, що працюють віддалено завдяки карантинним заходам, з останніх сил переборюють такий формат праці, «дистанційка» все ж таки набирає не аби якої популярності в Україні, а ще більше в інших країнах світу.

Великі світові компанії, зокрема такі, що працюють у цифрових напрямках, одна за одною схиляються до намірів не поспішати повертати співробітників назад до офісів.

Наразі, всесвітньовідомий Twitter вже дозволив тим зі своїх робітників, кого влаштовує віддалена робота, залишатися працювати у такому форматі. Facebook та Google поки що дозволили працювати усім бажаючим у подібному форматі до кінця поточного року. До осені, не чекають в офісах робітників Amazon та Microsoft.

Проте, вітчизняні роботодавці, поки що, здебільше залишаються прихильниками класичного формату офісної роботи. Лише чверть бізнесменів, наважилися продовжити працювати у форматі віддаленої роботи.

Більш ніж 65% серед власників бізнесів в Україні, все ж таки мають певні незадоволення таким типом праці своїх підлеглих. Майже 40% скаржиться на труднощі контролю працівників, що працюють віддалено, хоча про зниження продуктивності праці заявили лише 23% з них. Ще, близько 5% кажуть про певні «технічні ускладнення», які не дозволяють повноцінно перейти на дистанційну роботу.

Серед тих, хто цілком задоволений форматом «дистанційки», більшість розмірковує над тим, щоб таким чином заощадити витрати на оренду офісів та обладнання робочих місць усім необхідним. Ще певний відсоток українських роботодавців, планує дозволити працівникам працювати у такому форматі кілька днів на тиждень, чергуючи віддалену працю з класичною офісною.

До речі, уряд почав збільшувати кількість громадського транспорту, враховуючи те, що з кожним тижнем, все більше українців почнуть виїжджати до своїх робочих місць. До цих пір, рідким транспортом могли користуватися лише робітники окремих державних служб, підприємств та компаній, що узгодили свою працю з урядом, як необхідну. Інші роботодавці, які мали змогу не припиняти зовсім своєї діяльності, здебільше вирішували доставку робітників власними силами, орендуючи окремий транспорт або сплачуючи робітникам «проїзні» для того, щоб вони могли скористатися послугами таксі.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту