pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Самые опасные": в Украине опубликован отчет о ЧП на предприятиях за 2017 год.

 И, хотя в сравнении с 2016-м годом, смертность от несчастных случаев на производстве снизилась на 8,8%, общая тенденция летальных случаев на производствах страны возросла, показывая «прирост» на 4,2%

• докладніше

Риси працівників, які дратують роботодавців найбільше

 Безумовно, кожен начальник має свою думку щодо того, яким повинен бути ідеальний підлеглий. І кожен з них буде готовий закрити очі на якісь дрібні порушення з боку працівників. Але риси працівників дратують роботодавців найбільше? Давайте з’ясуємо, бо це важливо знати особливо молодим людям, які поки що навчаються і тільки планують іти на свою першу роботу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Карантин: повернення до офісів неминуче


Карантин було продовжено та, наразі, за різними підрахунками, у середньому, віддалено з домівок продовжують працювати майже 70% українців. Згідно з таким рішенням українського уряду, мінімум до середини травня ситуація не має ознак до зміни. Проте, вже зараз, багато хто з українців виказує втомленість від необхідної самоізоляції та віддаленої роботі.

П'ятий тиждень карантину, на якому вимушено знаходиться вся країна, вже мав би примірити віддалених робітників з такою ситуацією. Але такий формат роботи, що місяць потому захоплював майже 35% опитаних респондентів, вже сьогодні ледь нараховує 30%. Поменшало й тих респондентів, які вважали, що не відчувають суттєвої різниці у зміні формату роботи на віддалений.

Поступово збільшується кількість тих українців, хто готовий, хоч зараз, у разі дозволу, повернутися на робоче місце до офісу або на виробництво. Сьогодні. Таких опитаних громадян існує більш ніж 60% від загальної кількості учасників опитувань. Це, проти попередніх 53%.

Крім цього, більш ніж 30% вважають роботу, що виконують дистанційно «жахливою», а 28% респондентів скаржаться на те, що вдома їм важко зосередитися на робочих завданнях, які вони мають виконувати.

Роботодавці також, по-різному, реагують на новий досвід віддаленої роботи. Здебільше, серед власників компаній та ТОП менеджменту, чутно думки про недоцільність для них та їх бізнесу, такого формату роботи з дому, особливо на постійній основі. Близько 25% серед вітчизняних роботодавців, що прийняли участь в опитуванні від відомого майданчика по пошуку роботи та персоналу, готові продовжити такий експеримент.

Також, опитування, що було проведене українською соціологічною групою «Рейтинг», виявило здібність прекрасної статі краще переносити умови вимушеної ізоляції.

Натомість, «сильні» чоловіки мають більш пригнічений емоційний стан та прояви нервових розладів. Також, дослідження показало той факт, що протягом карантину, суттєво покращився й емоційний стан людей похилого віку.

В документі дослідження, який було опубліковано йде мова про те, що жінки демонструють високий рівень всіх емоційних показників, у зрівнянні з чоловіками. За цей час (карантину) у жінок помітно знижався рівень тривоги та вони, взагалі, краще адаптувалися чи звикали до змін, що відбулися. У той самий час, у представників чоловічої статі, часто фіксується зростання депресивних показників та розладів сну.

Соціологи відзначили також й те, що люди, які вимушено продовжують ходити на роботу, вважають себе більш щасливішими, ніж українці, що були переведені на віддалену роботу чи відправлені у вимушений відпочинок.

 

    

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту