pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Зростання номінальної та зменшення середньої зарплати

 У той самий час, загальні річні показники коливання сум заробітних плат, навпаки, вважаються збільшеними на 3 113 гривень, або на 29,8%

• докладніше

Приватна медицина Києва – які медичні центри продовжують працювати?

Деякі медичні центри столиці продовжують працювати. З’ясуємо, які саме, і скільки коштуватимуть відвідини приватних лікарів.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Більше зареєстрованих": перевірки податкової роблять свою справу


Згідно з останніх повідомлень Державної податкової служби України, можна спостерігати суттєві результати детінізації вітчизняного ринку праці. Данні демонструють, що протягом лютого українські роботодавці офіційно зареєстрували близько 399 700 працівників по найму, про що повідомила прес-служба ДПС України.

Виходячи з попередніх показників, така кількість офіційно зареєстрованих найманих робітників, майже на 11% більше, ніж реєструвалося за цей період рік тому й на 2,5% більше, ніж січневі показники реєстрації (390 000 найманих осіб). При цьому, помітно зростає й кількість громадян, що офіційно реєструються у якості суб'єктів господарювання. Таких підприємців нарахували 31 600 осіб, й це, майже на 52% більше, ніж у лютому 2019 го року, коли результати підрахунків склали 20 800 зареєстрованих підприємців. Також, про динаміку зростання офіційного реєстрування каже й те, що ще у січні цього року, таких осіб було зареєстровано лише 20 900.

Детінізація працює, мабуть й тому, що протягом січня поточного 2020 року, Державна податкова служба, здійснила 501 перевірку суб'єктів господарювання, які зареєстровані як ті, що мають найманих працівників. Протягом перевірок, податківцями було виявлено 262 випадки (52% загальної кількості перевірених) порушень податкового законодавства України.

За даними Що надходили з Державної податкової служби, винуватим у скоєнні порушень додатково нарахували до сплати 74 000 000 гривень податку на доходи фізичних осіб, більш ніж 23 000 000 гривень єдиного внеску та близько 5 000 000 гривень військового збору. Крім того, за результатами перевірок працівники податкової служби виявили 900 найманих осіб, що були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин.

Намагаючись врегулювати ситуації на ринку праці, уряд не полишає спроб й зупинити відтік кадрів з країни. Так, нещодавно, Міністерство соціальної політики України ініціювало створення спеціального «реєстру добропорядних роботодавців». До реєстру планували вносити компанії, які займаються посередництвом у міжнародному працевлаштуванні та мають гарну репутацію серед заробітчан, щоб допомогти останнім уникати випадків шахрайства.

Наразі, деякі компанії навіть заявили про порушення їхнього права на чесну конкуренцію й про готовність виборювати скасування реєстру за допомогою суду. Питання висіть у повітрі, бо незрозумілості привносить також й те, що в Мінсоцполітики не акцентують увагу на тому, за якими саме критеріями будуть вноситися та виключатися з вищезгаданого реєстру компанії, як й те, хто буде керувати роботою реєстру роботодавців.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту