pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Якщо працювати меньше, чи будемо заробляти більше?

 Більший об’єм роботи, та збільшення її ефективності, привели до збільшення у рази прибутку компанії. Навіть у міністерстві робочих відношень країни, відзначили результати експерименту, назвав їх "дуже цікавими".

• докладніше

Перерахунок пенсії онлайн – як це зробити?

 На днях у Пенсійному фонді повідомили, як здійснити перерахунок пенсії, не покидаючи дім. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як знайти пристойну роботу навіть в цей непростий час?


 Навіть в цей непростий час для всіх нас, українців, можна знайти пристойну роботу. Якщо добре постаратися, звісно. Розглянемо кілька рекомендацій, які допоможуть досягнути бажаного в короткі терміни.

Отже, з чого почнемо?
Перш за все запам’ятайте одну просту річ: при пошуку роботи багато важить ваше вміння розмовляти з людьми. Чим кращі ваші навички комунікації, тим більше шансів для працевлаштування ви отримаєте в підсумку. До речі, ви вже подумали над тим, в якій компанії бажаєте працювати? Якщо вагаєтеся обрати між кількома, складіть список компаній і розташуйте їх від найменш привабливих до найбільш бажаних.
Не знаєте, в якій компанії хотіли б працювати? Пропонуємо вам зазирнути на тематичні сайти з пошуку роботи. Зареєструйтеся, заповніть резюме і переглядайте привабливі вакансії. Якщо не подобається цей варіант пошуку роботи, скористайтеся своїми знайомствами. Не ігноруйте цю пораду ось з яких причин: ви могли колись познайомитися з «потрібною» людиною, про яку з роками забули. Радимо прискіпливо перебрати в пам’яті усіх цих людей, ваших призабутих знайомих та приятелів, які могли б реально допомогти з працевлаштуванням. Повірте, це справді може спрацювати.
Ще один спосіб – соціальні мережі, які вже давно вийшли за межі банального спілкування та обміну думками. Навіть якщо ви вважаєте себе застарими для ведення сторінок в соцмережах, завжди можна попросити своїх дітей чи друзів допомогти з цим питанням. Для чого тоді друзі, чи не так?
Звичайно, навіть в наш просунутий час не варто нехтувати друкованими ЗМІ. Приміром, якщо ви перебуваєте в Києві, ви завжди знайдете безліч вакансій на сторінках тижневика «Пропоную роботу». Окрім цього, якщо ви майстер на всі руки, на сторінках тижневика можна розмістити оголошення про надання будь-яких послуг.
Якщо бажаєте працювати в конкретній компанії, кращого способу, ніж звернутися безпосередньо в компанію, немає. Навіть якщо зараз вам не зможуть запропонувати підходящу вакансію, це може трапитися через місяць-другий. Залиште свої контактні дані та резюме, щоб зв’язок з вами не втратився.
І наостанок дозволимо собі зауважити одну річ: навіть якщо вам видається, що знайти пристойну роботу в цей непростий час нереально, це не так. Звісно, вакансій під час війни значно поменшало, але багато чого залежить від пошукача, від його наполегливості та мотивації. А це такі речі, які в магазині, на жаль, не купиш.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту