pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Як втекти з офісу

 Одразу треба чітко розуміти, чи дозволяє саме ваша робота, взагалі працювати віддалено

• докладніше

Стипендія 1000 гривень школярам – хто її отримає і за що саме?

 Для обдарованих дітей столиці, а також їхніх батьків – приємна новина. Офіційний портал Києва проінформував, що депутати Київської міської ради більшістю голосів проголосували за надання найобдарованішим дітям щомісячної стипендії в розмірі 1 тис. грн.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Повага на роботі – поговоримо про це?


 Ми проводимо значну частину життя на роботі, тому ділові відносини становлять вагому частину міжособистісних стосунків між людьми. І якщо на роботі щось «не клеїться», якщо не складаються стосунки з іншими працівниками – такий стан справ інформує, що потрібно щось змінювати. Поговоримо про це.

Важливо, щоб між колегами панував дружній настрій. Як і в стосунках з начальством. Тоді працівник може працювати продуктивно, не відволікаючись на суперечки всередині колективу. Суперечки та непорозуміння відбирають енергію і псують життя, чи не так? В таких умовах складно говорити і про успіх в кар’єрі, і про самореалізацію.
Отже, як домогтися того, щоб вас поважали на роботі, і вважали чудовим працівником?
По-перше, ніколи не «влізайте» в чужі конфлікти. Навіть коли вас попросять виступити в якості арбітра. Бути третьою стороною в чужих сварках – це справа дуже невдячна. Вам складно буде догодити обом сторонам, і в результаті ви будете шкодувати, що піддалися спокусі спробувати себе в ролі мудрого судді.
По-друге, завжди дотримуйтеся свого слова. Якщо ви щось комусь пообіцяли, але потім зрозуміли, як-то кажуть, «заднім числом», що виконання обіцянки відбере, приміром, набагато більше часу, ніж ви розраховували – що ж, наступного разу будете обачнішими в своїх обіцянках. Інакше як вас поважатимуть колеги, якщо ви щось пообіцяли і не дотримали свого слова?
По-третє, тримайтеся доброзичливо навіть з тими колегами, які вам не надто симпатичні. І від вас ніхто не вимагає брататися навіки чи хрестити один в одного дітей, зовсім ні. Це означає, що буде достатньо звичайної привітності та вирішення робочих питань, от і все. І якщо вам доведеться змінити роботу, ви завжди можете звернутися до цих людей за порадою чи допомогою, якщо виникне така необхідність. Сила корисних контактів – велика річ, і ніколи в житті не знаєш, коли знадобиться допомога тієї чи іншої людини.
По-четверте, одягайтеся охайно і стежте за порядком на робочому місці, де б ви не працювали – в офісі чи простим робітником на виробництві. До неохайних людей одразу ж виникає відповідне ставлення, та й зустрічають завжди по одягу, чи не так?
По-п’яте, ставтеся відповідально до робочих обов’язків. Навіть якщо робота вам не надто подобається, і ви працюєте тільки з фінансових міркувань, приміром. Так, це буває непросто, але коли ви звільнитеся і підете працювати в інше місце, ви прихопите з собою позитивну рекомендацію.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту