pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

На що очікують українські шукачі роботи?

 Прогнози щодо безробіття кажуть про очікування експертів на рівні 10%  цього року

• докладніше

У Києві поступово відновлюється бізнес

 Безлюдні вулиці, зачинені магазини та ресторани, перукарні та кав’ярні, а також вікна, затулені фанерою та заліплені скотчем – ще місяць тому так виглядав Київ. А зараз потроху столиця України оговтується від жахіть війни і повертається до життя. Не оминає це питання й сфери бізнесу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Закритий простір": українці вирішили проблему офісного шуму


Максимально можлива спокійна обстановка та тиша є обов’язковими складовими робочого процесу, майже кожного офісу. Це необхідно для зосередження, уваги та застосування креативної складової, яку передбачають, наприклад, багато творчих професій. Але, у той самий час, навколо «кипить» праця, яка може бути пов’язана із спілкуванням, дзвінками та іншими шумами, здатними відволікати від виконання роботи.

Американські соціологи та психологи, рік потому, винайшли «кімнату спокою», в якій, на самоті людина може перепочити від такого навантаження, але після відпочинку, їй все одне доводиться повертатися у гомін працюючого колективу. Точніше, «доводилося», бо не так давно, вітчизняні винахідники створили пристрій, що дозволяє спокійно працювати, знаходячись, наприклад, посеред концерту популярної рок групи.

До речі, трохи забігаючи наперед, слід сказати, що винахід створив справжній ажіотаж після своєї презентації й просто зараз, тривають перемовини з американськими роботодавцями, які прийняли рішення випробувати його в роботі низки компаній США.

Пристрій має назву «Хелмфон» (Helmfon), що відтворилася від поєднання англійських слів «шолом» (helmet) та «телефон» (phone). Він й насправді, виглядає, як «космічний шолом» - досить об’ємний та такий, що створює цілісну сферу навколо голови людини – «від плеча до плеча». Диво-шолом абсолютно блокує звуки, як ті, що надходять зовні, так й ті, що може підсвідомо вимовляти людина, яка працює. Винахід вже визнано революційним й Helmfon обіцяє стати справжнім рішенням для компаній, в яких працівникам доводиться працювати, часто здійснювати телефонні дзвінки чи приймати участь у конференціях за допомогою голосового Skype-зв’язку.

Тепер, одягнувши український шолом, людина може не перейматися тим, чи не відволікає вона колег своїми розмовами про те, також, залишаючись спокійною щодо зовнішніх звуків, які виходять від оточуючих її співробітників. Це вже не матиме значення, навіть, якщо поруч спричиниться справжній галас.

Ідея створити пристрій виникла раптово, завдяки отриманню компанією-винахідником замовлення від клієнта на розробку та створення кількох принципово нових офісів, що будуть розраховані тільки на одного працівника. Зрозумівши, що стандартна кімната для таких цілей, повинна мати мінімальний розмір 3х3 метри, в компанії почали шукати альтернативні варіанти рішення для цієї проблеми, намагаючись економити гроші клієнтів та не використовувати дорогий офісний простір настільки необачливо.

Наразі, після тривалих досліджень й експериментів був розроблений унікальний інструмент, який вирішує основні аспекти проблеми шумів: допомагає концентруватися тільки на робочому процесі, не заважати оточуючим та максимально ефективно використовувати час усіх колег в офісі. Створивши зовнішній каркас шолому зі скловолокна, яке покрите спеціальною «шумознижуючою» фарбою та заповнюючи пустоти всередині нього спіненим поліетиленом, винахідники досягли малої ваги пристрою, тому він легкий, незважаючи на його розміри, які незвичні для «класичного» шолому, о має захищати голову людини.

Також, Helmfon має вмонтовану системну плату, мікрофон, колонки, оснащений акумулятором й отримав спеціальне місце для смартфону. Розробники запевняють, що завдяки такому обладнанню, у шоломі можна переглядати відео, відповідати на дзвінки, організовувати Skype- конференції, редагувати фотографії.

 

Ще, шолом можна не тільки вдягати, а й монтувати до стіни або, навіть, стелі, пристосовуючи його до будь-якого кабінету. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту