pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Забег в «ширину»

Хорошим управленцем может стать только один из 100 сотрудников — утверждают психологи. Впрочем, желающих занять руководящее кресло, как правило, в десятки раз больше. Высокие зарплаты, статус и желание почувствовать собственную значимость провоцируют к участию в гонке по карьерной лестнице. Однако стремятся к руководящим вершинам не все.

• докладніше

В БУКВАльном смысле

Вероятно, руководствуясь чеховской истиной «краткость — сестра таланта», современные работодатели просто не могут выпустить из рук резюме, пестрящие аббревиатурами. И не только традиционными ВО, ОР и ПК, наличие которых у соискателей на «хорошую должность» даже не обсуждается. Но и более замысловатыми, часто иноязычными буквосочетаниями: CIPR, CFA, CIA, CIPA... Попробуем расшифровать некоторые из столь полюбившихся эйчарам сокращений. А главное — разобраться, стоит ли стремиться получить их в личный образовательный актив.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Державний сервіс працевлаштування


Проект, що стартував в Україні та спрямований на працевлаштування українців, передбачений програмою діяльності уряду. Новий освітній портал для допомоги шукачам та у працевлаштуванні запустила Державна служба зайнятості України.

Згідно з інформацією, яку повідомила прес-служба цього відомства, за допомогою порталу українцям буде легше знайти роботу або курси перекваліфікації. Тож, у громадян з'явиться можливість пройти професійне навчання.

Керівники Державної служби зайнятості запевняють, що: «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для успішного працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання».

Також, запуск нового сервісу дозволить:

·         розвивати шукачам «особисті компетенції», саме такі, що затребувані на ринку праці;

·         отримувати актуальну інформацію щодо пошуків роботи або підбору персоналу;

·         навчатися складати резюме сучасного формату, яке здатне зацікавити роботодавців;

·         підготуватися до співбесіди з роботодавцем, який зацікавив своєю пропозицією;

·         обрати освітні курси для тих, хто перебуває у статусі безробітного, у тому числі такі курси, які проводяться центрами професійно-технічної освіти при Державній службі зайнятості.

На сторінках нового ресурсу регулярно будуть з'являтися нові освітні програми, що розробляються спільно з роботодавцями країни. Українці також зможуть взяти участь в онлайн-навчанні та отримати індивідуальне дистанційне навчання. Більшість матеріалів на сайті будуть доступні у форматі відео.

Сьогодні, в Україні вперше з березня 2019 року почала зростати чисельність безробітних. За даними Держслужби зайнятості, кількість непрацевлаштованих громадян зросла до кількості у 288 900 осіб.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту