pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

С этого года в Украине увеличен размер выплат страховки в случае ЧП на работе

 Мы напоминаем, что с 1 января текущего года, в свою силу вступило Постановление Кабинета министров страны, согласно которому государством увеличен размер таких выплат. 

• докладніше

Дружба з успішнішими і багатшими, ніж ми самі – чому це так важливо?

  Уникаєте заводити приятельські стосунки з людьми, які багатші та успішніші за вас? А даремно. Звісно, причини тут різні: заздрощі, хибні установки мислення тощо. Але давайте розглянемо, які переваги мають ті люди, які не бояться вводити в своє спілкування розумних людей.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як підштовхнути дитину стати програмістом?


 Вибір навчального закладу – відповідальна справа. Хоча в наш час новітніх професій можна й після вишу перевчитися. Але чи потрібно гаяти зайвий час, якщо можна одразу відправити свою дитину навчатися в правильний вуз? І на правильну спеціальність.

Давайте з’ясуємо, як підштовхнути дитину до сфери ІТ, і які фактори потрібно врахувати, щоб отримати максимум від навчання.
Чому саме ІТ-сфера?
Тому що світ стрімко розвивається, і на кожному кроці потрібні розробники програмного забезпечення, верстальщики сайтів. А також – фахівці, які займаються серверами даних, тестувальники ПЗ, системні адміністратори тощо. Вважається, що для таких спеціальностей потрібно мати математичний склад розуму, але це не зовсім так. Навіть діти з гуманітарним нахилом можуть сміливо йти вчитися на front-end розробника чи тестувальника ПЗ.
А оскільки технології стрімко розвиваються, всім потрібні сайти, мобільні додатки і якісне програмне забезпечення, то попит на таких спеціалістів зберігатиметься й надалі. Тому це не тільки перспективно, а ще й престижно. І добре оплачується.
Зумери мають більше свободи.
І це правда (і це прекрасно). В зумерів, тобто сучасного покоління, народжених вже в 21-му столітті, значно більше можливостей для розвитку, ніж у їхніх батьків у свій час. Інтернет та можливість комунікації з усім світом в одну мить дала їм змогу усвідомити, що не потрібно прив’язуватися ані до місця роботи, ані до місця проживання.
Незалежність вже під час навчання.
Якщо ваш син чи донька не ловитимуть ґав, навчаючись на ІТ-спеціальності, вони вже на другому курсі зможуть підробляти, виконуючи перші проєкти і «набиваючи» своє портфоліо. Та й саме навчання краще дається, коли кожного дня теорію супроводжують практичні завдання. А на останніх курсах такі старанні студенти вже матимуть пропозиції на повний робочий день. А віддалена робота навчатиме їх організовувати свій час, щоб встигати і працювати, і навчатися.
Маєте доньку, але не впевнені, чи їй підійде ІТ?
Багато людей помиляються, вважаючи, що в ІТ місце лише хлопцям. Але ж ІТ – це не про гендер, а про спосіб мислення. Розвивайте з дитинства в своїх дітей працьовитість, наполегливість і посидючість – і тоді ваша дитина успішно навчатиметься на цій престижній спеціальності. І немає значення, чи у вас син, чи донька.
Тому не вагайтеся, поговоріть серйозно із своїм підлітком на цю тему, тобто вибір майбутньої професії. А в наступній статті поговоримо про ТОП-3 українських ВНЗ, в які варто віддати дитину для навчання на програміста.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту