pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Економічно активна людина - це про вас?

 Вони працюють або бажають вийти на роботу використовуючи перші надані можливості

• докладніше

Польський уряд спростив умови працевлаштування для іноземних громадян

У листопаді польський Сейм затвердив, зокрема, зміни до Закону про іноземців. Що це означає на практиці для українських заробітчан?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як втекти з офісу


Доволі трендовий сьогодні, перехід на віддалену роботу, й справді, у певних випадках може бути розцінений, як варіант «модернізації та оптимізації» бізнес процесів, у якому виграють обидві сторони, як найманий робітник, так й роботодавець. У той час, коли останній заощаджує на обладнанні та утриманні робочого місця, фрілансер може мати більш ручну обстановку для виконання своєї роботи та коригувати свій час, щоб заробляти додатково.

При цьому, досить не завжди, вітчизняні роботодавці розуміють таку вигідну пропозицію, відмовляючи робітникам у переході на фріланс, просто «за звичкою» спокійніше почуваючи себе, при наявності усіх підлеглих поруч, під час виконання роботи.

Тому, для такої розмови треба мати вагомі аргументи й просто підготуватися до неї. Можливо тоді, ваші аргументи будуть вислухані та оцінені й ви отримаєте бажаний графік роботи.

Ті, хто знається на хитрощах спілкування з керівництвом, радять підходити да такої розмови, тримаючись невеличкого плану дій.

Одразу треба чітко розуміти, чи дозволяє саме ваша робота, взагалі працювати віддалено. Якщо, це так, то ви маєте розробити певний план роботи, продемонструвавши який керівнику, доведете, що ви розумієте та вмієте планувати та працювати без «нагляду».

Починаючи розмову, пам’ятайте, що перш за все піклуватися про справи бізнесу, досить нормально для кожного керівника. Це означає, що ваша розмова повинна починатися із пропозиції компанії, заощадити або досягти більших результатів у напрямку, в якому працюєте ви. Звичайно, заявляючи про таке, слід розуміти та підготовити усі можливі обґрунтування цього тезису.

Для того, щоб скоріше досягти мети, самі запропонуйте певний випробувальний термін, за який ви маєте довести, що такий варіант співпраці не буде гіршим за «офісну класику». Заздалегідь зрозумійте яким зв’язком збираєтесь користуватися з «базою» та чи достатньо його можливостей для цього.

Розклавши все «по полицях», ви будете мати більше шансів на те, що керівник погодиться та випробує запропоновану вами систему співпраці. Головне, щоб ви самі могли виконувати свою роботу, не тільки «непогано» але максимально ефективно.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту