pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Куда сегодня едут работать украинские трудовые мигранты

 Отдельное влияние на принятие решения в какой стране работать, на мнение людей оказывают и такие дополнительные факторы, как социальное обеспечение, возрастной ценз, общие условия проживания в стране

• докладніше

Шукаєте роботу в Європі чи Україні? Будьте обачними та уникайте шахраїв

  Поки найкращі сини та доньки України обороняють нашу країну на передовій, в тилу з’являються ті, хто охоче нагріє руки на людському горі та біді. Тож будьте обачними, шукаючи роботу в умовах війни, щоб не натрапити на шахраїв, про яких піде мова нижче.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Зростання прожиткового мінімуму обумовило збільшення пенсій


Українські пенсії, виявилися тим ще «питанням», та не лише своїм, доволі скромним середньостатистичним сумам нарахувань, а й численними «поновленнями» законодавства, «погрозами» уряду про впровадження нової накопичувальної системи, тощо.

Проте, треба відверто говорити й про те, що останнім часом можна спостерігати низку різних за обсягом пенсійних перерахувань, які, все таки трохи збільшили фінансові надходження пенсіонерів,  хоча й далеко не всіх.

Окрім ряду перерахувань українських пенсій, які пов’язані з реформами пенсійної системи України, вітчизняним пенсіонерам, періодично перераховують пенсії, під впливом таких змін, що відбуваються в інших чинників, які обумовлюють необхідність такого збільшення.

Незабаром, пенсіонерам країни перерахують пенсії ще раз, та це пов’язано Із зміною показників затвердженого в Україні «прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб». Звичайно, перерахування відбудеться в автоматичному режимі, який виключає можливість численних помилок.

Тож з самого початку липня, з першого його числа поточного року громадянам України уряд збільшує пенсійні виплати, завдяки зростанню показників прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб. Про це вже офіційно заявило керівництво Пенсійного фонду в Київській області, надав таку інформацію у прямому ефірі громадського телевізійного каналу.

Заступник начальника вказаної філії пенсійного фонду України, повідомила, що чергове збільшення пенсій є нормальною практикою, оскільки «цей показник не може поступатися прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян».

Відомо, що за прогнозами, показник прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб в Україні, вже у липні цього року, гарантовано збільшить суму з 1 769 гривень (на місяць життя) до 1 854 гривень за той самий період. Відповідно, до такого зростання показнику, збільшитиметься й українська мінімальна пенсія, продемонстрував фінансовий додаток у 85 гривень.

Також, відомо, що згідно нормативам, показник максимального пенсійного нарахування має дорівнювати «десяти мінімальних пенсій за віком». Виходячи з цих даних, можна вирахувати й суму «найвищої пенсії», яка сягає показників у 18 540 гривень на місяць та буде ще збільшена на 850 гривень.

Щодо нарахування всіляких додаткових військових, бойових надбавок та збільшення пенсійних виплат тим громадянам, які отримали інвалідність через війну, суми градуюватимуться залежно від груп інвалідності. Так, для третьої групи інвалідності, передбачена надбавка у 306 гривень, а на 552 гривні більше отримають особи із першою групою інвалідності.

Є «натяки» й на те, що липневе підвищення пенсій, «збирається зачепити» й виплати Захисникам України - учасникам бойових дій на сході. Оскільки, мінімальна пенсія цієї групи дорівнює необхідних 165% від затвердженого прожиткового мінімуму, такі щомісячні виплати можуть збільшитися на 140 гривень.

Будуть перераховані й виплати пенсій для тих осіб-громадян України, які отримали інвалідність завдяки впливу наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній станції. Такі громадяни, із третьою групою інвалідності отримають збільшення пенсій на 191 гривню, а з першою групою - на 242 гривні на місяць.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту