pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Украинская экономика неуклонно растет

 В то же время, на 5,7% вырос и экспорт услуг из нашей страны. Превысив импорт, этот показатель равен сегодня 5 380 000 000 долларов

• докладніше

Змініть це негайно!

Звичайно, набагато краще вирішити усі такі питання «на місці» та повернути ситуацію у свою сторону

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"Будка спокою": що допоможе у боротьбі зі стресом


Стрес на робочому місці – часта причина втрати здоров’я людини чи, принаймні, частих змін робочих місць.

У будь-якому разі, ця проблема досить поширена в світі й стає причиною всіляких проблем, які виникають як у пересічних громадян, так й в компаній, що втрачають робітників.

Багато хто намагається боротися із причинами, що викликають стрес на роботі. При цьому, робить це будь-якими способами.

Але, американські винахідники пішли ще далі, створивши новий стартап, що має допомогти у вирішенні такого питання, як зняття стресу на робочих місцях.

Винахід має назву «будки спокою» та призначений як для того, щоб відволіктися від напруги, що оточує людину на роботі, так й для зосередження, якщо неспокійна обстановка на робочому місці заважає зробити це.

Виглядає «рішення проблеми» дійсно. Як справжня кабіна чи будка, на кшталт телефонної. Зроблена вона з перероблених пляшок та заявляється у разі «екологічно чистої». До речі, на її побудову, було витрачено 1 088 тих самих пляшок, а сама будка має матове скло, що допомагає уособленню та мяке освітлення всередині.

Для тих, кому це може допомогти, на стіні будки намальований «ранок у туманному лісі». На думку творців винаходу, саме така картина повинна допомогти для медитацій людині, або для знаходження внутрішньої рівноваги та спокою.

«Кімната спокою», а саме так її назвали винахідники, має й високотехнологічне обладнання. Так, мобільний зв’язок із спеціальної бібліотекою допоможе отримати «звуки природи» чи оповідання, які розповідають диктори, це все пристосоване для більшого ефекту відпочинку, що має надавати «кімната». Окрім колекції розповідей та медитативної музики, кабіна має вбудований будильник та телефонний зв'язок. Це зроблено для тих її відвідувачів, що можуть настільки розслабитися в «кімнаті», що заснуть прямо на місці.

До речі, коштує таке диво аж 4 195 доларів США. Але, винахідники вважають це невеликою сумою. Дані, що вони зібрали перед побудовою «кімнати» вказують на те, що завдяки стресу співробітників, американські компанії втрачають цілих 300 мільярдів доларів на рік.

Тому, придбання такої «будки» може стати вирішенням досить коштовної проблеми, як для американських шукачів роботи, так й для місцевих роботодавців.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту