pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что обязательно нужно сделать после увольнения

 Увольнение, конечно - неприятное событие для любого специалиста, будь то по собственной воли или воли самого работодателя. Но это совсем не причина раскисать или делать паузу в профессиональной деятельности, а наоборот – отличное время наверстать упущенное. 

• докладніше

Поради молоді для післявоєнної відбудови країни

  Будь-яка війна не може тривати вічно. Так, ми не знаємо, коли завершиться ця війна, але ця мить обов’язково настане. І якщо ви належите до покоління зумерів, або у вас є діти і ви хочете, щоб вони залишилися в Україні розбудовувати післявоєнне майбутнє – ці поради адресуються вам.

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

IT-бум у Кабінеті міністрів України


Оновлюючись, новий український уряд, оновлює геть усі аспекти своєї роботи, відкриваючи «у Кабміні» нові вакансії. Наразі, в установу дуже потрібні IT-фахівці самих різних спеціалізацій. Інформація про таку потребу надійшла з соціальної мережі Facebook: про це за своєї сторінки повідомив Дмитро Дубілет, який обіймає у Кабміні посаду міністра Кабінету міністрів.

За інформацією «з перших вуст» , зараз вже відкритий запис кандидатів на конкурс по заміщенню вакансій у декількох професійних напрямках. Так, до Кабміну запрошують обізнаних фахівців на посади Керівників на держпідприємства або керуючих державними проектами. Намагаючись отримати таку посаду, кандидат має бути досвідченим керівником із реальним практичним досвідом керування саме в IT-індустрії.

Чимало вакансій пропонує цей напрямок діяльності при Кабміні й розробникам, яких запрошують для роботи над різними проектами. До цих шукачів досить суворі вимоги щодо знання просунутих мов програмування, таких як JavaScript, Python, Java, C ++, Ruby.

Для досліджень у різних бізнес-процесах, Кабінет міністрів запрошує бізнес-аналітиків, які мають досвід роботи по спрощенню таких процесів та формуванню ретельних звітів, з аналітикою. Крім цих фахівців, до роботи запрошують й декілька спеціалістів, що знаються на праці із великими «дата» - базами.

Працівники-інженери у напрямку DevOps потрібні, при умові вміння ефективно працювати із, так званим, «cloud computing», розуміються на CI / CD, та такій праці, як «deployment process». У відділ кібернетичної безпеки приймають заявки тільки від кандидатів, що знаються на нормах міжнародного стандарту вимог безпеки та мають досвід роботи із КСЗІ.

Усім бажаючим спробувати себе у роботі від якої залежить безпека праці уряду країни, треба надіслати електронного листа із заявкою та власним резюме на адресу конкурсу Кабміну, інформація про який вказана на відповідному сайті.

Цікаво, що пробувати свої сили заохочують усіх бажаючих, навіть тих, в кого немає суто практичного досвіду роботи за фахом. У новій команді вважають, що відверте прагнення навчитися та спрямованість на результат, легко можуть конкурувати із навіть унікальним практичним досвідом, якщо останній не доповнюють такі властивості, як бажання знань та любов до того, чим людина займається професійно.

    

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту