pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как эмоциональный интеллект влияет на Ваш карьерный рост?

Кто из нас, устраиваясь на работу, надеется не только на высокую зарплату, но и на уважительное отношение, взаимопонимание? Кто задумывается о карьерном росте?

• докладніше

Как решиться на смену работы, засидевшимся сотрудникам

 Смена работы – это всегда стресс для сотрудника, особенно для того, который засиделся на рабочем месте достаточно долго и не менял его долгое время. Большинство специалистов относится к сменам обстановки тяжело и совсем не готовы к ее резким сменам. Такие изменения в профессиональной деятельности сулят не только новым рабочим коллективом, но и тем, что вам необходимо заново доказывать, что вы чего-то стоите.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

"З грудня по березень": українські пенсії мають двічі зрости


Пенсіонери України можуть очікувати на підвищення пенсійних виплат. Як з’ясував Jobs.ua, два рази збільшення цих відчислень, має відбутися у період з 1 грудня по 1 березня.

Так, починаючи з 1 грудня поточного року, відбудеться планове підвищення пенсійних виплат. Пройде воно у рамках сум, зафіксованих в бюджеті країни цього року. Друге підвищення начислень необхідно зробити, завдяки новим вимірам прожиткового мінімуму для непрацездатних.

Оскільки, за законами України, мінімальна пенсія має дорівнювати показників прожиткового мінімуму, збільшення останнього, неодмінно вплине й на розмір мінімальних пенсій українців.

Наразі, сума мінімальної української пенсії та прожиткового мінімуму складає 1 564 гривні на місяць. Останній моніторинг цін та доходів громадян, призвів до необхідності збільшення суми, що потрібна на місяць виживання. З першого грудня, показник прожиткового мінімуму складатиме суму в 1 638 гривень, тож на 74 гривні збільшиться пенсія більшості пенсіонерів України, чиї пенсійні виплати залежать від зміни цього показника. В країні, нараховується до 1 500 000 таких пенсіонерів.

Максимальний поріг пенсійних виплат теж має зрости. За де-якими даними, сума збільшення складе 740 грн. Тож, отримувачі високих пенсій, можуть дописувати цю цифру до очікуваних сум.

Планове підвищення пенсій – черговий крок пенсіонної реформи, та почнеться 1 березня 2020 року. Тож, на конкретну дату, всіх, без винятку, пенсіонерів України торкнеться планове осучаснення пенсій. Розмір надбавок буде вирахувано в індивідуальному порядку, він буде залежати від власного показника коефіцієнту, робочого стажу та розміру заробітної платні. При його перерахуванні, будуть враховані дані росту заробітних плат та інфляції.

    

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту