pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Обратная связь

• докладніше

Появились прогнозы аналитиков, касающиеся украинских зарплат в 2019 году

 Снижение темпов роста номинальных зарплат и ожидаемая "средняя заоплата" в размее 11 500 грн

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Новий колектив: долаємо сором’язливість


 Інтроверти, здебільше, сором’язливі люди, тому пристосуватися до нового колективу, їм буває досить складно.

Психологи та соціологи, вже не перший рік працюють над тим, як полегшати вливання до нової команди людям, що мають певні особливості характеру. Й, саме для сором’язливих співробітників, вони мають декілька порад, що допоможуть легше увійти до складу команди нових співробітників.

По-перше, таким людям радять залишатися чесними та не приховувати наявність особистостей свого світовідчуття. Про те, що ви інтроверт, можна попередити, зробивши це ненав’язливо у зручному місці бесіди при знайомстві. Так, ви заздалегідь підготуєте колег до тих моментів у своєї поведінці, які можуть викликати нерозуміння у непопередженої людини. Не треба замовчувати той факт, що робоче повідомлення, надіслане вам «працює» краще, ніж неочікуваний дзвінок. Тим самим ви зможете зробити співпрацю з вами більш ефективною.

Далі, слід роздивитися тих, хто працює поруч. Як правило, у колективі знайдеться хтось, хто має схожий психотип особистості, й тому налагодити стосунки з такою людиною буде простіше, щоб не відчувати себе самотнім та почати знайомитися із колективом. До речі, якщо присвячувати 30 хвилин свого робочого дня спілкуванню і колегами, знайомство та адаптація пройдуть значно скоріше.

Також, важливо обладнати своє робоче місце так, як потрібно вам. Такий комфорт зможе допомогти відчувати себе більш спокійно у новій обстановці та позитивно впливати на результати роботи на новому місці.

Не треба лякатися й бажання залишитися на самоті, яке часто охоплює інтровертів. Знаючи про свої особливості, регулюйте такі перерви «для себе» із робочим процесом та перервами на їжу. Якщо знайти зручний графік гармонійно поєднуючи «самотність», загальні перерви та працю, робочий день не буде здаватися довгим та занадто виснажливим для психіки людини.

Ще, пам’ятайте, що складно не тільки вам. Для ваших нових колег, поява нової людини також певний стрес та їм теж приходиться пристосовуватися до нової особистості поруч із ними. Тому, треба «робити знижку» на такий момент, у випадках, коли хтось із оточуючих, раптово порушить ваш спокій чи приватний простір робочого місця.

Якщо, не перейматися занадто, увесь процес знайомства із колективом та пристосування один до одного, пройде за тиждень-другий, й співробітнику –інтроверту, вже не буде занадто складно працювати у новій обстановці.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту