pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

"Коронавірусні" наслідки для економіки: тримаймося разом

 Сумні звістки з усіх країн вже сьогодні демонструють те, наскільки змінився звичний нам світ.

• докладніше

"Мінімалка" плюс, "офіціалка" мінус...

 З боку експертів чутно, навіть, про новий «наступ на малий та середній бізнес»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Трохи різних новин з ринку праці України


 У той час, коли підвищення зарплат для вчителів України виявилося неможливим, принаймні зараз, в уряді країни починають анонсувати підвищення лікарських заробітних плат.

Так, про це вітчизняні мас медіа сповістив позаштатний радник Президента з питань здоров’я нації, пан Михайло Радуцький.

За його словами, доходи лікарів мають зрости, завдяки застосуванню нової системи нарахування лікарських зарплат. Такий крок, радник Радуцький назвав обов’язковим, оскільки суттєвий брак кваліфікованих медичних кадрів в країні, уряд пов’язує із низькими заробітками по цих професіях.

Навіть суму, не менш ніж у двадцять тисяч гривень на місяць у якості заробітної платні, радник вважає недостатньою за роботу людини, яка відповідає за її результати «своєю свободою».

Крім того, паном Радуцьким було уточнено, що такі зміни у нарахуванні зарплат медичним робітникам та лікарям, стануть можливі після переходу України до нової моделі процесів охорони здоров’я. зокрема, так звану, страхову систему.

Саме таке новаторство дозволить медичному персоналу та лікарям, замість обмеженої зарплатні, отримувати відсоток від сплат медичних послуг громадянами країни.

Наразі, цей відомий проект закону було схвалено Верховною радою, ще попереднього скликання, але досі, жодних кроків для його реалізації, ще не відбувалося.

Згідно інформації, що містить цей новий закон, українські лікарі та медичний персонал має отримувати не менш ніж 20% від вартості усіх наданих послуг, що будуть сплачені громадянами.

Щодо збільшення вчительських заробітних плат, то таку ідею довелося поки що відкладати завдяки банального браку бюджетних коштів та відсутності інших напрямків фінансування цього підвищення. До речі, від таких необачних кроків Україну попереджав й МВФ, вважаючи, що це негативно вплине на здійснення країною своїх інших фінансових зобов’язань.

Та поки, українське суспільство спостерігає за впровадженням нових систем нарахування зарплат, вітчизняний ринок праці має й досить несподівані новини.

Так, одна з архівних бібліотек Дніпра, майже офіційно влаштувала до роботи…кота.

Це не жарт й до цього адміністрацію архіву спонукала справжня навала пацюків та мишей, що загрожують документам архіву. Тому вусатого, який вже й так прижився у приміщенні установи та гарно робив свою справу – відлов гризунів, «легалізували». Котові створено справжній паспорт тварини та зроблені необхідні щеплення, щоб він міг спокійно працювати серед людей.

При цьому, адміністрація архіву зізналася, що не нараховує чотирилапому зарплатні у вигляді грошей. Подяку, що він заслужив, кіт отримує від людей їжею, деякими смаколиками та гарним відношенням до себе.  

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту