pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Важность ознакомления с реальными отзывами перед устройством на работу

При поиске работы, когда человек уже определился, чем именно он хочет заниматься и какой доход планирует получать, последним вопросом встает выбор компании работодателя. Как выбрать того работодателя, который сможет реализовать все ожидания?

• докладніше

Безробіття "падає" але завдяки той самій "тіні"

 Фахівці-аналітики впевненні, що це свідчить про переміщення частини робочих місць у тіньовий сектор.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Зворотній бік технічного прогресу: кіберполіція потребує підкріплення


Підрозділ Національної поліції, що відповідає за боротьбу та протидію злочинності, яка відбувається за допомогою інтернету знову розкриває двері для нових співробітників.

Ще не минуло й року, з часу останнього набору до лав кіберполіції, як виявився брак співробітників підрозділу. Голова Нацполіції пан Князєв, наголосив на терміновій необхідності розширення штату підрозділу. Він зазначив, що стрімке зростання та поширення нових інформаційних технологій, обумовлює й розвиток кримінальних дій, що відбуваються в інформаційному просторі. За його словами, наразі можна бачити масштабність поширення всіляких злочинних дій, що відбуваються за допомогою інтернету, при тому, що злочини стають дедалі небезпечнішими та набувають «транснаціонального рівня».

Саме це обумовлює негайне розширення відділів, які протидіють злочинцям та намагаються працювати на випередження.

У Національній поліції, не просто бажають збільшити штати інтернет-копів, там розроблено нові проекти роботи, що мають свої окремі напрямки та багато нових функцій. Для цього, у кіберполіції передбачені нові посади із окремими повноваженнями й зараз стартує набір рекрутів, які бажають пройти навчання, щоб «служити та захищати».

За інформацією попереднього набору кібер поліціантів, співробітникам підрозділу пропонували заробітну платню у розмірах 11 000 гривень на місяць. Щодо теперішніх фінансових пропозицій – інформація поки відсутня, але логічною є думка про певне збільшення можливих зарплат у підрозділі. Для того, щоб потрапити туди, кандидати все також мають розумітися на таких законах України, як Закони «Про Національну поліцію», «Про запобігання корупції» та «Про оперативно-розшукову діяльність», мати розуміння щодо положень української Конституції та, звісно, мати відповідне громадянство та повнолітній вік.

Крім сертифікатів Microsoft Technology Associate (MTA) Security Fundamentals, GIAC Information Security Fundamentals (GISF), ISACA CSX Cybersecurity Fundamentals Certificate (ISC) чи 2 Systems Security Certified Practitioner (SSCP), наявність яких в кандидатів вимагали рік потому, від сучасних шукачів такого працевлаштування, скоріше за все, потребують ще більш специфічних знань.

Проект розширення підрозділу, наразі знаходиться у розробці, тому тим, хто зацікавлений у такій роботі, треба слідкувати за інформацією на офіційному сайті Національній поліції України. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту