pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Пражский торг

Богемский хрусталь, Карловы Вары, «Стобашенная» Прага, две тысячи феодальных замков, всемирно известное пиво… Как минимум, «пять причин», чтобы посетить Чехию. Но не только осмотр местных достопримечательностей привлекает тысячи украинцев в этот «Рим Севера, сердце Европы и самый драгоценный камень в короне мира», — как живописал страну великий Гете. Многие наши соотечественники уезжают в Чехию, привлеченные возможностью трудоустройства и открытия малого бизнеса. И в этом ракурсе стоит присмотреться к сказочной стране повнимательнее.

• докладніше

Что делать если конкуренты переманивают сотрудников?

 Любой работодатель может столкнуться с ситуацией, в которой конкуренты переманивают сотрудников. Конкуренты предлагают работу лучшим из лучших, мотивируя зарплатой выше, чем на данный момент. Что делать, если вы узнали, что ваших работников переманивают конкуренты? Как вести себя соискателю, которому сделали лучшее предложение конкуренты?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Секрет довголіття - короткий трудодень?


 Сперечання щодо довжини різних термінів робочого часу, зокрема тижня та трудового дня, не затихають вже не перший рік. Але за висловлюванням різних думок, все ж таки чітко бачиться тенденція на певне коротшання тривалості робочого часу людини.

Для когось  - незрозумілий далекий експеримент із чотириденним робочим тижнем, й зараз ширячись світом, вже став нормальним робочим графіком. Для багатьох компаній з різних країн світу, безпосередня над ефективність такого підходу, що втілюється у результатах діяльності та здобутках, стала вочевидь. А, деякі країни, вже в голос розмірковують над прийняттям відповідних законів, щодо закріплення 4 робочих днів у якості державної норми праці.

Але, ризикує скоротитися не тільки тиждень. Тривалість трудового дня, с кожним роком зазнає все більшої критики. При цьому, мова не йдеться про шокуючи прецеденти з ринків праці азіатських країн, демонструючи «12 +» щоденних годин, офіційно допустимої праці людини. Під сумнів потрапляє й, звичний багатьом, восьмигодинний робочий день.

Навіть ті, хто не поспішає вихваляти нову трендову «короткість» робочих термінів, признають необхідність збільшення у такому разі, обідньої перерви із додаванням декількох коротких «брейків» протягом усіх восьми годин роботи.

Й, схоже вони мають рацію. Наприклад, французькі вчені з Національного інституту здоров’я та медичних досліджень, нещодавно довели наявність ризику, що створює певна довжина робочого дня. За їх висновком, працюючи по 10 годин лише 50 днів на рік людина вже наражається на ризик інсульту більший на 29%,від показників того, хто витрачає менш тривалий час на роботу. А, існування за схожим графіком на протязі десятиріччя, збільшує такий ризик на 45%.

Характерно те, що вчені вже отримали запит на виявлення шкідливого впливу, який може здійснювати на організм людини стандартний восьмигодинний день роботи. Й, оскільки французи за натурою, палкі дослідники, треба сподіватися нових фактів, а там й скорочення звичного робочого часу.

Проблема «зайвого людського труда»  - один з побічних ефектів, що нарощує поступова автоматизація праці. Світ поки не знає, що робити з численними «безумовно безробітними» громадянами більшості країн, що вже за 10-15 років можуть втратити свої роботи, навіть, як професії, завдяки заміни їх на труд машин.

Дослідження французьких вчених охопило 140 000 чоловіків та жінок, від 18 до 70 років. До речі, найбільш ризиковою групою, здатною до найбільш високих показників таких захворювань, виявилися чоловіки, «молодше 50 років», у більшості ті, кого називають «білими комірцями».

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту