pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Не все коту масленица

• докладніше

Не дайте шахраям ошукати себе на ринку праці: актуальні поради

  З початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни близько третини українців втратили роботу. Цією ситуацією скористалося чимало шахраїв, які вміло грають на бажанні людей працевлаштуватися. Як вберегтися від цього, читайте актуальні поради від порталу «Пропоную роботу».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Успіх на новому робочому місці: спитай в себе сам


Говорячи про те, як успішно увійти до нового колективу на новому робочому місці, слід зауважити, що багато у цьому питанні залежить від того, кому це потрібно.

Яким би не виявився колектив, що на вас чекає, по-перше, відносини у ньому для вас будуть виходити з того, як ви самі станете поводитися. Для того, щоб уникнути зайвих непорозумінь, опинившись на новій роботі, спитайте в себе декілька питань та дайте на них відверті відповіді.

Наприклад, розуміння чим ви насправді зможете бути корисним у колективі, який вже склався та працює, допоможе вам уникнути зайвих питань чи обурень щодо своєї «важливості» у процесі праці та ролі у колективі, взагалі.

Слідом, задайте собі питання про те, як реально ви зможете заробити авторитет у цьому конкретному колективі та що тут, дійсно цінується. Зрозумійте на кого ви зможете покластися майже одразу, а хто може виявитися вашим таємним «ворогом» чи конкурентом.

Зрозумівши це, ви зрозумієте й те, які саме навички вам треба розвивати, щоб досягти успіху та, як взагалі прийнято поводитися серед цих, нових для вас людей.

Такі відповіді допоможуть вам скоріше знайти своє місце у команді та побудувати нормальні взаємовідносини із колективом.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту