pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Можлива заборона праці для невакцинованих українців

Певні обмеження у праці можуть ввести й для транспортників, сфери громадського харчування, комерційних та комунальних установ та компаній,

• докладніше

Хочете відкрити книгарню, а оренду оплатить держава? Деталі в статті

  Для студентів, які навчаються на дотичних до книговидання спеціальностях, та й для усіх читаючих українців є добра новина: в січні Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт, який має на меті стимулювати українське книговидання. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Успіх на новому робочому місці: спитай в себе сам


Говорячи про те, як успішно увійти до нового колективу на новому робочому місці, слід зауважити, що багато у цьому питанні залежить від того, кому це потрібно.

Яким би не виявився колектив, що на вас чекає, по-перше, відносини у ньому для вас будуть виходити з того, як ви самі станете поводитися. Для того, щоб уникнути зайвих непорозумінь, опинившись на новій роботі, спитайте в себе декілька питань та дайте на них відверті відповіді.

Наприклад, розуміння чим ви насправді зможете бути корисним у колективі, який вже склався та працює, допоможе вам уникнути зайвих питань чи обурень щодо своєї «важливості» у процесі праці та ролі у колективі, взагалі.

Слідом, задайте собі питання про те, як реально ви зможете заробити авторитет у цьому конкретному колективі та що тут, дійсно цінується. Зрозумійте на кого ви зможете покластися майже одразу, а хто може виявитися вашим таємним «ворогом» чи конкурентом.

Зрозумівши це, ви зрозумієте й те, які саме навички вам треба розвивати, щоб досягти успіху та, як взагалі прийнято поводитися серед цих, нових для вас людей.

Такі відповіді допоможуть вам скоріше знайти своє місце у команді та побудувати нормальні взаємовідносини із колективом.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту