pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быть строгим начальником, но справедливым

 Директивный стиль руководства требует от руководителя централизации руководства вокруг своей личности. Полный контроль за каждым отделом при этом он закрепляет за собой. Очень часто при этом руководитель ставит свои интересы выше людей, тем самым формирую не всегда благоприятную рабочую атмосферу.

• докладніше

Польша ужесточает правила и...проигрывает?

 Экономика Польши рискует оказаться «под угрозой»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як ресторанна сфера «розігнала» власний персонал


На українській ринок праці чекають нові випробування – вважають численні експерти, спостерігаючи зростання відтоку кадрів з країни та наслідки, які обумовила пандемія коронавірусу.

Щодо наслідків, час виявляє все більше постраждалих бізнесів з різних напрямків діяльності, однак, існують сфери, які вже опинилися на межі тотального закриття. Сфера громадського харчування є однією з таких, й наразі, на думку аналітиків, вже найближчим часом вітчизняні заклади громадського харчування можуть залишитися майже зовсім без свого персоналу.

За останні півтора року, ця вітчизняна галузь зіткнулася з критичною нестачею працюючого персоналу, обумовив у відповідь помітне зростання цін на свої послуги та зниження рівня якості їх надання. Втративши більшу частку професійних працівників, які змушені були шукати роботу в інших сферах діяльності та відмовилися повертатися до барів й ресторанів, роботодавці змушені наймати на роботу шукачів, які зовсім не мають досвіду роботи. Звичайно, такий підхід до рекрутингу, позначається й на якості самої роботи закладів харчування, проте. Ресторатори та власники барів й кафе, запевняють, що в іншому випадку, обслуговувати клієнтів просто було б нікому.

На початку пандемії коронавірусу, ресторатори мали надії, щодо більш простішого пошуку персоналу, серед великої кількості безробітних, які з’явилися на ринку праці. За останні роки, лише в столиці України, заробітні платні в цьому напрямку оцінювалися експертами, як «надмірно високі», збільшившись приблизно на 30%.

Наприклад, швидке зростання комунальних платежів, обумовило зростання цін й на оренду нерухомості, тому, заробітчани з інших куточків країни стали вимагати від роботодавців більш високих заробітних плат попри відсутності досвіду роботи.

Однак, низка локдаунів почалася для галузі «доволі вдало», створивши період в якій можна було винайняти персонал за маленьку ціну, приблизно 500 – 600 гривень за одну робочу зміну.

Послаблення обмежень наприкінці минулого року, яке на деякий час «запустило» роботу сфери майже «на повну», виявило велику проблему остаточного уходу зі сфери майже половини її постійних працівників

Зменшення заробітних плат майже на 40% та постійні «смикання» із закриттям на локдауни закладів харчування, втомили людей очікуванням кращого й багато хто, вдало реалізувався в інших напрямках діяльності, обумовив появу конкуренції не лише між роботодавцями сфери громадського харчування, а й з іншими напрямками.

Чимало сфер пропонують працівникам  ресторанного напрямку майже ті самі зарплати, однак більш кроткий, у порівнянні із «ресторанним», робочий день та частіше офіційне працевлаштування.

Наразі маємо численні заяви про відновлення роботи, які звучать з боку великої кількості зачинених закладів харчування на тлі тотального кадрового голоду, якій панує у сфері. Поки що, ресторатори намагаються вигадати щось, що стане важелем підняття авторитету їх закладів серед працівників та думають над створенням правильного іміджу власного бренду, про що взагалі не замислювалися ніколи.

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту