pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что делать, когда не хочется работать

 Апатия к работе -чувство, с которым рано или поздно сталкивается любой работник. Даже у человека с высокой мотивацией случаются такие настроения. Сложнее всего в таких ситуациях настроить себя на работу. Если у вас случился приступ апатии, то не стоит доводить себя до депрессии, чувства рабочей разбалансировки. Необходимо срочно разбираться с такими ситуациями и состояниями. Что делать, когда не хочется работать?

• докладніше

Столичний центр зайнятості назвав найзатребуваніші вакансії

 За даними столичного центру зайнятості, станом на вересень-2022 безробітним пропонується до розгляду понад 3,3 тис. вакансій. І якщо торік на одне місце претендував один безробітний, то зараз – аж чотири.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Що таке "правильно пояснити"?


Обманювати погано. Тим більш, якщо ви знаходитеся на співбесіді. Але, коли ви просто правильно донесли інформацію про себе, то й за обман, це враховуватися не буде.

Так вже, трапляється, що людина може багато разів за короткий термін змінювати свою роботу, чи займатися, ну зовсім різними напрямками. Звичайно, рекрутеру, який приймає вас до роботи такий «борщ» з професій, дуже важко пояснити.

Але, якщо заздалегідь, скласти своє резюме таким чином, щоб ваш рух по вакансіям виглядав логічним, то й зайвих питань можна позбавитися.

Поясніть особі, що вас запитує те, що ви «переросли рамки виділених вам посадових обов'язків» чи отримали розчарування у напрямку діяльності тому кардинально змінили професію. Таке пояснення, може й зробить з вас певного дивака в очах рекрутера, але точно, позбавить клейма «летючого співробітника» на якого, як звісно, дуже складно покладатися.

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту