pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как сделать работу на дому максимально комфортной

 Современные соискатели все чаще выбирают работу на дому. Свободный график работы – это основная причина и преимущество такого вида труда. Вы можете самостоятельно планировать свой рабочий день и выделять столько времени на работу, сколько нужно лично вам. Работа на дому отлично подходит для самостоятельных людей, которые могут лично планировать, организовывать свой труд, для женщин в декрете, людей с ограниченными возможностями и тех, кто хочет создать себе возможность дополнительного заработка.

• докладніше

Підприємства змусили виплатити заборгованість по зарплатах

 Таким чином, 104 249 працівників, що чекали на виплати заборгованих грошей, нарешті отримали свої кошти.

 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Справжні погані підлеглі


Говорячи про проблематичних керівників. Не можна не торкнутися й тих з підлеглих, хто, також, може отримати звання «поганий колега».

Як, вірно підмітили на сторінках одного з кадрових порталів України: відповідність головним персонажам радянського гумористичного кіно – «Трусу, Балбєсу та Бивалому», яка зустрічається серед співробітників – це найбільш дратівливий фактор для їх колег.

Так, звичайно, робітник, який боїться відповідальності, переробки, керівництва чи ще чогось – печальна істота. На яку не можна покластися ні у яких ситуаціях. Це швидко бачать як його керівництво. Так й колеги, які намагаються позбавитися такого персонажу з колективу.

Той, хто не здатен запам’ятати, вміти зосередитися чи просто, «гальмує» там, де це не вчасно – ще один кандидат на вихід зі злагодженої команди. Нести відповідальність за його «проколи» не будуть ні колеги, ні керівники.

Не менш дратівливі й ті персонажі, хто «знає все». По-справжньому обізнана людина зуміє довести це таким способом, що не наражатиметься на спротив менш обізнаних колег. Ту, хто все «вміє та знає», заради саме демонстрації цих вмінь - швидко стануть ізгоями серед співробітників та загрозою для керівництва.

Але, ви не для цього прийшли на свою роботу?

Олександр Мавлідінов

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту