pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что с работой в Украине: меньше безработных, больше вакансий

 На рынке труда страны «лидируют», в основном предложения из сферы обслуживания и рабочих специальностей. Довольно много также, предложений о работе менеджером по продажам в самых разных направлениях деятельности.

• докладніше

Два типа чужого мнения

 Как правило, предложение не только критиковать, но и предоставить свое собственное видение решения проблемы, быстро ставят таких «всезнаек» на место

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Який відсоток українців готовий змінити професію?


 Опитування серед наших громадян свідчать, що дві третини українців (71%) вже змінили чи готові змінити професію. А найважливішим фактором, який спонукає їх до цього, це фінансовий.

 
Якщо розділити цю цифру, тобто 71%, на складові, отримаємо наступне:
  • 22% українців вже працюють за іншою професією, і зробили вони цей перехід вже в умовах війни,
  • 49% опитаних ще перебувають в пошуку роботи і готові перепрофілюватися.
  •  
Найбільше шукали роботу на онлайн-платформах (60% опитаних) та через знайомих (20%). В Державну службу зайнятості зверталося всього лиш 5% українців. Найактивнішими в питанні зміни професії виявилися громадяни віком від 25-ти до 44-ох років. При цьому опановувати нові спеціальності готові як чоловіки, так і жінки (цифри тут майже співпадають).
Проаналізувавши анкети українців, які вже знайшли роботу і працюють, і тих, які лише перебувають в пошуках роботи, виявилося, що найчастіше вони шукають і знаходять себе:
  • В сфері роздрібної торгівлі, продажів та закупок;
  • Логістики, складів та доставки;
  • Виробництва, робітничих спеціальностей.
 
В середньому українці просять за свою роботу від 10-ти до 20-ти тисяч гривень/міс.  Роботодавці найчастіше шукають менеджерів та продавців, а без досвіду роботи найбільше шансів отримати роботу мають таксисти і водії. І це зрозуміло, якщо людина вміє кермувати, досвід роботи їй не потрібен.
 
Якщо говорити про робітничі спеціальності, найбільш затребуваними зараз є швеї. Без досвіду роботи швеям платять від 13-ти тисяч грн. Тому якщо вас приваблює процес пошиття одягу, вчіться цьому ремеслу, яке, до того ж, непогано оплачується. Якісний пошив цінується роботодавцями, тому без роботи не залишитесь.
В яких областях найбільше пропонують вакансій без досвіду роботи?
Якщо проглянути відповідну статистику, можна побачити, що Київщині відведено майже третину вакансій без досвіду роботи – 30%; на другому і на третьому місці з невеликим відривом ідуть відповідно Дніпропетровська (10%) та Одеська (9%) області. У Львівській області таких вакансій 7% від загальної кількості, у Чернівецькій – 6%.
Як бачимо, до питання зміни професії з боку українців прикуто багато уваги, адже чимало людей втратили роботу, а багатьох людей перестала влаштовувати актуальна зарплата, тому що ціни у зв’язку з війною стрімко виросли, а зарплати – ні. Обираючи новий для себе фах, зважте всі за і проти.
 
 











Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2023 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту