Випробувальний термін – період в який кандидат намагається розібратись з конкретними завданнями, передбаченими новою посадою, а керівництво намагається зрозуміти його необхідність для процесу роботи.
Дуже часто, цей термін закінчується фіаско новачка, тому, що він припустився де-яких характерних помилок.
Щоб цього не траплялося, зверніть увагу на ці помилки та уникайте їх появі у своїй роботі.
Продовження пошуків роботи при які буде відомо колегам та керівництву на новому місці, може бути розцінене, як небажання кандидата залишатися на посаді. Звичайно, це може привести до бажання позбавитися його кандидатури та почати пошуки більш лояльної людини.
Користування «усім спектром» можливостей для уникнення роботи без необхідності на випробувальному терміні, також закінчується драматично. Мається на увазі повноцінний «лікарняний» чи відгулипоза можливим лімітом, наприклад. Таке «користування» компанією у той час, поки ви ще не зуміли проявити себе, теж, не найкращий спосіб заявити про себе, як про необхідний елемент колективу.
Неспішність, небажання адаптуватися до умов та замкнутість в людини, також не стануть додатковими «плюсами» у прийняті рішення щодо продовження з нею співпраці.
Тому, потрапляючи до нової роботи чи до нового колективу, краще пам’ятати прислів’я про правила «чужого монастиря». Та намагатися адаптуватися до процесу роботи. |