pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Ошибки – не повод для увольнения

 К сожалению, ошибки преследуют нас на каждом шагу в повседневной жизни. На работе мы вынуждены взаимодействовать с огромным количеством коллег, решать сложные умственные и физический задачи – весь этот труд тоже не обходится без допущения ошибок какой-либо стороны. Это не может не расстраивать специалиста, ведь такие оплошности ведут к гневу начальства, к выговорам, увольнениям. Так как ошибки допускают все, это вовсе не повод увольнять специалиста.

• докладніше

Знание иностранного на работе

Говоря о необходимости знания иностранного языка, нет никого, кто бы мог ответить, что учить языки неполезно. Даже наоборот, большинство ответят, что знание иностранных языков не только даст возможность развивать свой интеллект, но и также поможет в трудовой деятельности, ведь это открывает новые возможности и перспективы. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота мрії: менеджер смаку


Компанія Vibrant Vegan, діяльність якої доставка зокрема вегетаріанських страв, об’явила відкриття вакансії на посаду «менеджера зі смаку».

Від того, хто пройде співбесіду та виграє конкурс, потребують регулярних подорожив по всьому світу, спрямованих на пошуки «нових корисних для здоров'я продуктів та страв на рослинній основі».

Індія, Японія, Китай, Туреччина або Чилі, до чотирьох місяців на рік, у цих країнах буде проводити свій час менеджер зі смаку. Пошуки та дегустація нових страв із звітуванням щодо своїх висновків – ось, що входить до його обов’язків.

Vibrant Vegan обіцяє гнучкий графік роботи, забезпечення витрат на проживання, харчування та переміщення працівника. Також гарантують сплачену відпустку (28 днів) та лікарняний, «у разі чого».

Досвід роботи у харчовій промисловості потрібен та має складати не менш, ніж три роки. Співробітнику, за рік його праці, компанія обіцяє гонорар у 66 000 доларів США.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2020 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту