Нерідко дивлячись вже на готове резюме. Над написом якого людина витратила час, в неї з’являються думки «а чи правильно я його склав?» або «якщо я щось упустив?».
Для того, щоб бути впевненими у тому, що ваша робота не пройде дарма, а резюме спрацює максимально, запитайте в себе всього три питання, що відображують ключові аспекти, про які ви повинні сказати у такому документі.
По-перше, чи не порушує стиль та подача інформації у тексті основні правила складення такого документу? Можливо, текст занадто великий, чи має випадкові помилки, чи не чітко вказує на конкретні дати, цифри, посади. Та інше.
Далі зрозумійте чи має резюме всю необхідну інформацію? Прикро буде вказати про улюблене хобі, але забути відзначити свій досвід у профільній спеціальності.
Й, на решті, ви повинні тверезо оцінити те, чи заявились ви на вакансію, що дійсно відповідає вашим навичкам й досвіду? Буває так, що людина впевнена у тому, що впорається с керівничою посадою, у той час, коли її реальний досвід ще замалий, й на новому місці, краще б було починати з азів.
Якщо, у вас «три так» - сміло поспішайте на співбесіду чи відправляйте резюме віддалено. |