pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что будущее нам готовит?

 Политик уверен, что сырьевая база и законодательство больше не будут обуславливать фактор размещения тех или иных производств, ориентируя его различные виды в места «где есть квалифицированные работники»

• докладніше

Лікарняні по-новому: в Україні з 1 вересня може запрацювати нова система

 Щодо змін, то в першу чергу, новий законопроект пропонує внесення змін до розмірів оплати «днів тимчасової непрацездатності»

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чи увесь робочий час нам оплачено?


Економія часу, як і дбайливе ставлення до всіх ресурсів, якими володіє компанія, зокрема, людських – є складові її фінансового зростання. Ці складові прибуткової роботи і успіху в бізнесі працюватимуть ефективніше, якщо в їх підрахунках застосовуються актуальні та, звичайно, справедливі принципи.

Така форма заохочення роботи людини, як погодинна оплата праці, до сих пір новина на українському ринку праці. У той самий час, коли більшість передових держав, для обліку роботи та зароблених працівниками грошей, давно використовують виключно оплату за кожну відпрацьовану годину.

Багаторічна практика довела, що погодинна оплата праці дозволяє швидше і простіше обчислювати кількість відпрацьованих людиною годин і їх вартість, тим самим, є мотивуючи працівників до отримання більш високих заробітків. Використовуючи такий вид оплати, набагато легше розраховувати і вартість праці, і цінність робочого часу.

Світова статистика показує, що в тих же країнах-членах Організації економічного співробітництва і розвитку, населення, в середньому, працює від 1 350 до 2 250 годин на рік. Відповідно, чим вища економіка країни, тим її громадянам необхідно менше працювати, а в нашій країні, подібний облік досконально зробити не є можливим.

Виходячи з норми робочого тижня, що має 40 годин праці, українці минулого року напрацювали близько 2 000 годин. Такі показники, наприклад, характерні для економіки Мексики, яка серед останніх у цьому світовому рейтингу.

У той самий час, у сусідній Польщі –звісному притулку для працьовитих українських заробітчан, цей показник значно нижче. До речі, навіть при реальності обчислення таких даних в Україні, не має можливості враховати такі фактори, як поширене на ринку праці країни понаднормове навантаження.

Можливо, українцям і справді пора по-новому поглянути на оплату своєї праці, а значить й на мотивацію її.

 
Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту