pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Как быстро понять, что с предлагаемой работой "что-то не так"

 Потратив немного своего времени, вы легко сможете обезопасить себя от грядущих напрягов и неприятных ситуаций

• докладніше

IT-бум у Кабінеті міністрів України

 Усім бажаючим спробувати себе у роботі від якої залежить безпека праці уряду країни, треба надіслати електронного листа із заявкою та власним резюме

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Навчальний процес під час війни – з’явився новий наказ Міносвіти


 На сайті Міністерства й науки України від 28 березня 2022 року з’явився наказ №274. Повна його назва звучить так: «Про деякі питання організації здобуття загальної середньої освіти та освітнього процесу в умовах воєнного стану України». Розглянемо його основні положення.

Отже, які основні положення можемо виділити в новому наказі?
 
  1. Школярі відтепер можуть відвідувати школу в тих містах і селах, куди були змушені переселитися із зони бойових дій. Для цього їхнім батькам потрібно буде всього лиш написати заяву керівництву школи. Але в Міністерстві освіти і науки наголосили, що хоч і до згаданих заяв не обов’язково додавати інші документи, адже їх може не бути на руках – все ж за їхньої наявності їх варто долучити до заяви.
  2. Керівництво шкіл самостійно прийматиме рішення стосовно організації навчального процесу, виходячи з міркувань безпеки. Якщо школа може функціонувати в звичайному режимі – чудово. Якщо ж ні, доведеться обирати дистанційну форму навчання.
  3. Вчителі, які вимушено опинилися «на простої», все одно повинні отримувати заробітну плату.
  4. Школярі та вчителі, які належать до числа внутрішньо переміщених осіб, можуть подавати заяву для надання їм проживання в гуртожитках та пансіонах. Якщо того потребує ситуація, то й із харчуванням.
 
Також у Міністерстві освіти та науки України наголосили на питанні підтвердження наявності документу про загальну середню освіту.
Згідно з наказом, заклади освіти повинні виконати декілька важливих кроків:
  • Організувати прийом заяв про отримані в нашій країні документи про загальну середню освіту (причому заявник подає заяву у будь-який зручний для нього спосіб),
  • Опрацювати, узагальнити їх та надіслати держпідприємству «Інфоресурс». Керівництво шкіл матимуть три робочі дні з моменту надходження таких заяв, щоб надіслати їх на адресу «Інфоресурсу».
 
У Міносвіти також наголосили, що якщо ви знаєте серію та номер свого документа про загальну середню освіту, ви можете перейти на сайт ЄДЕБО та оформити відповідний електронний запит. Вам на електронну пошту надійде вся інформація щодо документа про освіту, оформлена у вигляді електронної виписки з підписом та печаткою технічного адміністратора ЄДЕБО.
Нагадаємо, що в Києві з понеділка відновили навчальний процес. Щоправда, в дистанційному форматі. Для закладів освіти це не повинно стати великою проблемою, адже потрібний досвід напрацьований ще в умовах пандемії.
 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту