Наприклад, ви отримали нову роботу та вона викликає в вас тільки позитивні відчуття. Спілкування з колегами та керівництвом налагоджується, ви постійно присутні у обговорюванні проектів та вашої роботи загалом.
Не треба забувати, що ви – нова людина. А, значить, до вас та до ваших слів, ставлення буде трохи прискіпливіше, ніж до колег, які вже не один рік працюють поруч.
Тому, деякі фрази та речові обороти краще викреслити зі свого лексикону, щоб не створювати двояке чи незрозуміле ставлення до своїх висловлювань.
Наприклад, кажучи про те, що на «вашій минулій роботі, ви робили щось інакше», ви підсвідомо налаштовуєте колег на те, що ставите під сумнів правоту їх методів праці. Звичайно, це не додає вам популярності в їх очах.
«Зроблю усе можливе»- гарна фраза для драматичних моментів у кіно. У реальності, вона лунає, як попередження, що це вряд чи трапиться. Якщо не бажаєте прославитися як майстер –стрілочник, не користуйтеся такими зауваженнями.
Також, не слід постійно вибачатися, навіть коли признаєте те, що були неправі. Звичайно, окрім тих самих випадків, коли просити пробачення дійсно треба. Розпочинаючи фразу з того, що «я може зараз щось не те скажу», також занадто принижує ваші думки та надає відношенням з колегами трохи вашої залежності від «більш свідомих» товаришів.
Починаючи працювати у новому колективі, не слід й шуткувати про розмір заробітної плати. Принаймні, поки не розберетеся що там і до чого з цим делікатним запитанням. |