pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Коротко про "ефективне резюме"

 Перевірте резюме на наявність помилок. Називаючи файл, краще застосувати своє прізвище та посаду на яку претендуєте. 

• докладніше

Коли складаєшь резюме

 Рекомендуємо звернути увагу на такі важливі пункти цього документа, які здатні привернути увагу рекрутера до вашої кандидатури

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чому йдуть віддані працівники?


Дуже часто, несподівано своїх співробітників втрачають компанії, які здаються доволі вдалими й успішними, принаймні ззовні.

Спеціалісти з «людських ресурсів» впевнені, що існують загальні ознаки того, що щось із вашою компанією «не так», а значить, вам треба готуватися до неминучого відтоку навіть самих вірних «солдатів».

По-перше, такі випадки трапляються за умови, коли здатність до появи доброзичливості та інші прояви «людяності» в рядових співробітників завбільшки ніж у їх керівництва. Фахівці впевнені, що така не гармонійна атмосфера дуже швидко стає нестерпною для багатьох працюючих та може стати «останньою краплею» у прийнятті ними рішення залишити таку роботу.

Не менш важливим є й факт незмінної зарплатні. Так, якщо заробітна платня співробітників (реальна зарплатня) не збільшувалася на протязі одного року, це, у більшості випадків, також призводить до прийняття рішень щодо зміни роботи у багатьох співробітників.

Відсутність прояв зацікавленості до ідей та «робочих думок» ваших підлеглих, також стане причиною, що невдовзі підштовхне їх до пошуків місця, де це будуть цінувати. Не менш важливо й регулярне проведення усіляких тренінгів та підвищень рівня кваліфікації, у тому числі.

Відсутність зацікавленості самою роботою, відсутність планів щодо розвитку компанії – це теж фактори, що змушують замислитися думками на кшталт « чи туди я потрапив». Також, не менш важлива й наявність грамотного HR-фахівця, якому у сучасному бізнес-суспільстві відводять роль чималого лідера для колективів.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водіємв Києві - Робота поваром Києві - Робота продавцем Києві - Робота менеджером Києві - Робота касиром Києві - Робота прибиральником Києві - Робота перукарем Києві - Робота вантажником Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту