pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Диплом с немецким акцентом

С чем у вас ассоциируется Германия? С Берлинской стеной, лучшим в мире пивом, автомобилями BMW и альпийскими лужайками Баварии? А ведь родина Гете и Шиллера славится еще одной достопримечательностью — системой высшего образования. Обучение в институтах, университетах и академиях (которое здесь «на уровне») сравнительно недорогое даже для иностранных студентов. Впрочем, поводы для поступления именно в немецкий вуз на этом не исчерпываются…

• докладніше

Почему так важно повышать зарплату сотрудникам?

 Вопрос заработной платы всегда является щепетильным для работодателя. Любой работодатель хотел бы как можно меньше платить и как можно больше получать, но рано или поздно он приходит к мнению, что так не бывает. Если работодатель желает преуспеть в своей профессиональной нише, то борьба за качество работы, сервис становятся на самое первое место. Отсюда и предоставление конкурентной заработной платы для своих сотрудников.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чому йдуть віддані працівники?


Дуже часто, несподівано своїх співробітників втрачають компанії, які здаються доволі вдалими й успішними, принаймні ззовні.

Спеціалісти з «людських ресурсів» впевнені, що існують загальні ознаки того, що щось із вашою компанією «не так», а значить, вам треба готуватися до неминучого відтоку навіть самих вірних «солдатів».

По-перше, такі випадки трапляються за умови, коли здатність до появи доброзичливості та інші прояви «людяності» в рядових співробітників завбільшки ніж у їх керівництва. Фахівці впевнені, що така не гармонійна атмосфера дуже швидко стає нестерпною для багатьох працюючих та може стати «останньою краплею» у прийнятті ними рішення залишити таку роботу.

Не менш важливим є й факт незмінної зарплатні. Так, якщо заробітна платня співробітників (реальна зарплатня) не збільшувалася на протязі одного року, це, у більшості випадків, також призводить до прийняття рішень щодо зміни роботи у багатьох співробітників.

Відсутність прояв зацікавленості до ідей та «робочих думок» ваших підлеглих, також стане причиною, що невдовзі підштовхне їх до пошуків місця, де це будуть цінувати. Не менш важливо й регулярне проведення усіляких тренінгів та підвищень рівня кваліфікації, у тому числі.

Відсутність зацікавленості самою роботою, відсутність планів щодо розвитку компанії – це теж фактори, що змушують замислитися думками на кшталт « чи туди я потрапив». Також, не менш важлива й наявність грамотного HR-фахівця, якому у сучасному бізнес-суспільстві відводять роль чималого лідера для колективів.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту