pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

В Україні збільшили фінансування лікарняних виплат

Сума виплат становить 50% середнього доходу незалежно від тривалості страхового стажу, й 100% середнього доходу - для всіх медичних працівників

• докладніше

Студентам на замітку – які професії будуть найзатребуваніші в майбутньому?

  Інформація, викладена в цій статті, буде корисна не лише студентам та без п’яти хвилин абітурієнтам перших курсів. Якщо ви читаєте цю статтю і вам за сорок чи за п’ятдесят, і ви маєте дітей – радимо уважно ознайомитися з найзатребуванішими професіями в майбутньому. Якщо хочете, щоб ваші діти були фінансово незалежними, працювали і розвивалися в обраному напрямку – читайте далі.


• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Чому йдуть віддані працівники?


Дуже часто, несподівано своїх співробітників втрачають компанії, які здаються доволі вдалими й успішними, принаймні ззовні.

Спеціалісти з «людських ресурсів» впевнені, що існують загальні ознаки того, що щось із вашою компанією «не так», а значить, вам треба готуватися до неминучого відтоку навіть самих вірних «солдатів».

По-перше, такі випадки трапляються за умови, коли здатність до появи доброзичливості та інші прояви «людяності» в рядових співробітників завбільшки ніж у їх керівництва. Фахівці впевнені, що така не гармонійна атмосфера дуже швидко стає нестерпною для багатьох працюючих та може стати «останньою краплею» у прийнятті ними рішення залишити таку роботу.

Не менш важливим є й факт незмінної зарплатні. Так, якщо заробітна платня співробітників (реальна зарплатня) не збільшувалася на протязі одного року, це, у більшості випадків, також призводить до прийняття рішень щодо зміни роботи у багатьох співробітників.

Відсутність прояв зацікавленості до ідей та «робочих думок» ваших підлеглих, також стане причиною, що невдовзі підштовхне їх до пошуків місця, де це будуть цінувати. Не менш важливо й регулярне проведення усіляких тренінгів та підвищень рівня кваліфікації, у тому числі.

Відсутність зацікавленості самою роботою, відсутність планів щодо розвитку компанії – це теж фактори, що змушують замислитися думками на кшталт « чи туди я потрапив». Також, не менш важлива й наявність грамотного HR-фахівця, якому у сучасному бізнес-суспільстві відводять роль чималого лідера для колективів.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту