pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Антикризисная коалиция

«Шеф! Все пропало! Все пропало!!!». В применении к современным бизнес-реалиям бессмертный афоризм прозвучит примерно так: пропали клиенты, а вслед за ними и деньги. И если уж ниточка из клубочка потянется, то и сотрудники побегут с позиций, а значит и компании не избежать фиаско. Конечно, если не успеть обрезать злополучную ниточку. Благо, спецы такие не перевелись, да и удается это им ловко: на вполне законных основаниях.

• докладніше

Как эмоциональный интеллект влияет на Ваш карьерный рост?

Кто из нас, устраиваясь на работу, надеется не только на высокую зарплату, но и на уважительное отношение, взаимопонимание? Кто задумывается о карьерном росте?

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як "придбати", навіть, коли ти у пошуку роботи


Коли шукаєш нову роботу, вже звільнившись зі старого місця, час летить трохи алогічно, то прискорюючись, то уповільнюючись, інколи, до неможливого, перетворюючи очікування на суцільних жах.

У таку пору, головне не розслабитися надмірно, бо пошуки тривають і все таке…

Тому, починаючи, принаймні цю частку свого життя, «знову», не зайвим будуть й декілька «оновлень», які можна зробити поки шукаєш, відгукаєшся та чекаєш.

По-перше, доречним буде ретельна ревізія власного професіонального досвіду. «Розкласти по полицях» свої знання, перевірити їх актуальність, обновити або здобути нові – все це не тільки допоможе очікуванню, не гаючи часу, але, ще згодиться й на новому робочому місці, допомагаючи почати будувати свої кар’єрні сходи.

Якщо, із основними питаннями вашої спеціальності все гаразд, теж саме вивчення іноземної мови дозволить вам залишатися «у тонусі», у той час, набуваючи нових корисних знань.

Заняття спортом та спілкування з екс-колегами, також стануть у нагоді, створюючи необхідний розпорядок дня, у звичній вашому напрямку роботи, атмосфері.

Навіть, таке заняття, як «переосмислення» контенту власних сторінок у соціальних мережах, з їх ретельною чисткою, може знадобитися у самому найближчому майбутньому, коли «ейчар» буде шукати інформацію про шукача у вільному доступі в мережі інтернету.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту