pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Карьерный консультант и зачем он нужен

 Необходимость принять решения в вопросах жизненного характера заставляет любого человека нервничать и переживать. Это вполне нормально, ведь любой из нас переживает о завтрашнем дне и своем будущем. Очень часто нам просто не хватает совета или взгляда на ситуацию со стороны, иными словами консультанта

• докладніше

Не дайте шахраям ошукати себе на ринку праці: актуальні поради

  З початком повномасштабного вторгнення росії на територію нашої країни близько третини українців втратили роботу. Цією ситуацією скористалося чимало шахраїв, які вміло грають на бажанні людей працевлаштуватися. Як вберегтися від цього, читайте актуальні поради від порталу «Пропоную роботу».

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як "придбати", навіть, коли ти у пошуку роботи


Коли шукаєш нову роботу, вже звільнившись зі старого місця, час летить трохи алогічно, то прискорюючись, то уповільнюючись, інколи, до неможливого, перетворюючи очікування на суцільних жах.

У таку пору, головне не розслабитися надмірно, бо пошуки тривають і все таке…

Тому, починаючи, принаймні цю частку свого життя, «знову», не зайвим будуть й декілька «оновлень», які можна зробити поки шукаєш, відгукаєшся та чекаєш.

По-перше, доречним буде ретельна ревізія власного професіонального досвіду. «Розкласти по полицях» свої знання, перевірити їх актуальність, обновити або здобути нові – все це не тільки допоможе очікуванню, не гаючи часу, але, ще згодиться й на новому робочому місці, допомагаючи почати будувати свої кар’єрні сходи.

Якщо, із основними питаннями вашої спеціальності все гаразд, теж саме вивчення іноземної мови дозволить вам залишатися «у тонусі», у той час, набуваючи нових корисних знань.

Заняття спортом та спілкування з екс-колегами, також стануть у нагоді, створюючи необхідний розпорядок дня, у звичній вашому напрямку роботи, атмосфері.

Навіть, таке заняття, як «переосмислення» контенту власних сторінок у соціальних мережах, з їх ретельною чисткою, може знадобитися у самому найближчому майбутньому, коли «ейчар» буде шукати інформацію про шукача у вільному доступі в мережі інтернету.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту