pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Что делать если конкуренты переманивают сотрудников?

 Любой работодатель может столкнуться с ситуацией, в которой конкуренты переманивают сотрудников. Конкуренты предлагают работу лучшим из лучших, мотивируя зарплатой выше, чем на данный момент. Что делать, если вы узнали, что ваших работников переманивают конкуренты? Как вести себя соискателю, которому сделали лучшее предложение конкуренты?

• докладніше

Увольнение по статье

 Многие специалисты считают, что увольнение по статье – конец и крах их профессиональной карьере. Как минимум, у такого специалиста, считают они, возникают огромные трудности с поиском работы и трудоустройством, так как любой HR-менеджер просит пояснить причину такого увольнения. 

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Як "придбати", навіть, коли ти у пошуку роботи


Коли шукаєш нову роботу, вже звільнившись зі старого місця, час летить трохи алогічно, то прискорюючись, то уповільнюючись, інколи, до неможливого, перетворюючи очікування на суцільних жах.

У таку пору, головне не розслабитися надмірно, бо пошуки тривають і все таке…

Тому, починаючи, принаймні цю частку свого життя, «знову», не зайвим будуть й декілька «оновлень», які можна зробити поки шукаєш, відгукаєшся та чекаєш.

По-перше, доречним буде ретельна ревізія власного професіонального досвіду. «Розкласти по полицях» свої знання, перевірити їх актуальність, обновити або здобути нові – все це не тільки допоможе очікуванню, не гаючи часу, але, ще згодиться й на новому робочому місці, допомагаючи почати будувати свої кар’єрні сходи.

Якщо, із основними питаннями вашої спеціальності все гаразд, теж саме вивчення іноземної мови дозволить вам залишатися «у тонусі», у той час, набуваючи нових корисних знань.

Заняття спортом та спілкування з екс-колегами, також стануть у нагоді, створюючи необхідний розпорядок дня, у звичній вашому напрямку роботи, атмосфері.

Навіть, таке заняття, як «переосмислення» контенту власних сторінок у соціальних мережах, з їх ретельною чисткою, може знадобитися у самому найближчому майбутньому, коли «ейчар» буде шукати інформацію про шукача у вільному доступі в мережі інтернету.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2019 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту