pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Віддалена робота: остаточне встановлення тренду

 Зараз, найчастіше шукають спеціалістів з просування брендів у Instagram, віддалених офіс-менеджерів, операторів різних процесів та, «вічних» менеджерів з продажу.

 

• докладніше

Чи потрібен Україні чотириденний робочий тиждень?

 Подібні питання хвилювали людей раніше; це питання хвилює багатьох українців навіть під час війни. А в умовах повномасштабної війни російської федерації проти нашої країни до цього питання додався ще такий аспект – якщо робочий тиждень можна зменшити до чотириденного, це ж зайвий день можна витратити на інші корисні справи.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Європа не бажає повертатися до "офісних форматів" роботи


Пандемія коронавірусу дійсно змінює світ, до якого ми звикли.

Наприклад, досвід віддаленої роботи на яку, здебільше скаржаться вітчизняні робітники та роботодавці України, настільки «зайшов» європейському ринку праці, що й європейські керівники, й їхні підлеглі-працівники не мають жодного бажання повертатися до «минулих до карантинних форматів роботи та ведення бізнесу, навіть після остаточного закінчення пандемії.

При цьому, більшість з учасників соціального опитування в Європі, зауважують, що через відмову від роботи в офісі, зіграні колективи та команди відчувають себе «менш згуртованими».

Відома компанія Microsoft – головний ініціатор та дослідник и цьому опитуванні, повідомила у своєму прес-релізі, що на тлі того, що індивідуальна продуктивність працівників зростає, рівень нових інновацій та загальна креативність серед працівників знижується.

Також, серед результатів дослідження й той факт, що 95% (а це, майже всі опитані) керівників наголошують на важливості кардинальних змін форматів та методів роботи своїх компаній, щоб мати змогу зробити їх більш «сучасними, інноваційними та гнучкими, пристосованими до обставин».

Топ-менеджери вважають, що лише впровадження комбінованих технологій, маються на увазі різні способи роботи найманих співробітників, дозволить мати максимальний ефект від роботи.

Зокрема, експерти та учасники дослідження, звертають увагу на такі тенденції сьогодення:

  • наприклад, минулого року, лише 15% компаній мали віддалений або гнучкий робочий графік, наразі так працюють вже 76%;
  • 9 з 10 керівників підприємств, а це 88% респондентів, планують в довгостроковій перспективі максимально гнучкі робочі графіки;
  • загалом, близько 31% респондентів, наймані працівники бажають проводити приблизно одну третину робочого тижня поза межами офісу;
  • більшість власників бізнесів, також бачать суттєві переваги, як у продуктивності, так й в ефективності гнучкого робочого графіку;
  • 82% менеджерів відзначають, що продуктивність їх компанії навіть збільшилася, завдяки переходу людей на віддалену роботу;
  • 56% ТОП-керівників бачать суттєву економію витрат при такому форматі роботі.

У той же час найбільший виклик – проблема підтримки згуртованості команди. Основними «вадами» віддаленої роботи, під час опитування виявлені наступні:

наявність у працівників належних умов праці;

зберігання командного духу у колективі;

робота з подоланням роз'єднаності, яка зростає.

Загалом, за результатами опитування, 39% керівників бізнесів відзначають важкість підтримання єдиної культури у командах, а 61% по новому вчяться ефективно делегувати роботу та розширювати можливості онлайн-команд.

 

 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту