pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Навіть IT-сектор

Близько 7% респондентів, які прийняли участь в дослідженні, заявили про те, що їхні очікувані заробітні платні було знижено.

• докладніше

Чим зайнятися студентам, окрім навчання – цікаві події тижня в столиці

  Частина зимових свят уже промайнула, учні шкіл і студенти вийшли на навчання. Декілька тижнів вихідних і плідного відпочинку – це чудова пора, щоб набратися сил і з наснагою взятися за навчання. Якщо ви – енергійні та ініціативні, і навчального навантаження вам недостатньо, пропонуємо вашій увазі добірку цікавих подій тижня в столиці, ініційованих Київським молодіжним центром для активної і креативної молоді.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Какие профессии нужны сегодняшнему Киеву


Согласно последним данным, в базе столичного центра занятости находится 8 600 человек, имеющих статус безработного.

Из этого количества, свыше 88% - люди, имеющие высшее образование. Специалистов, получивших профессионально-техническое образование, в разы меньше – всего лишь, скромные 6%. В это же количество входят люди, имеющие только среднее и неоконченное среднее образование.

В это же время, по оценкам сотрудников центра, наиболее востребованными в сегодняшней столице, являются профессии для квалифицированных рабочих либо же те, которые принято называть «простыми».

Среди них такие, как дворники, уборщики служебных помещений, продавцы, слесаря-сантехники, грузчики, помощники воспитателей. Также, нередко встречаются и предложения о работе для бухгалтеров, экономистов, медицинских сестер, поваров и инженеров.

И, несмотря на 11 000 вакансий, содержащихся в базе центра, обеспечить работой не полных 9 000 безработных киевлян, пока не представляется возможным.

Если отобразить градацию востребованности профессий, то в процентном соотношении, предлагаемые в столице вакансии, располагаются таким образом: 21,3% - работа для рабочих имеющих квалификацию со своим(!) инструментом, 18,6% - работа не требующая образования, 14% - вакансии для рабочих, умеющих обслуживать машины и оборудование, 11%- работа в сфере торговли.

 

Автор:
Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2022 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту