pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Поради, як уникнути професійного вигорання

 Великі проблеми зауважуєш швидко, а от дрібні проблеми зі здоров’ям – щоденні стреси на роботі, перевтома – зауважуєш не одразу. А коли стає зрозуміло, що щось не так, вже буває запізно. Загроза професійного вигорання не така вже й безневинна, як може видатися на перший погляд. Розберемось, чому. І, звісно, поради, як уникнути професійного вигорання.

• докладніше

Мільйон гривень киянам на ветеранський бізнес – що про це відомо?

  Нещодавно, 5 вересня, розпочався прийом заявок для конкурсної програми «ВАРТО». Це ініціатива Українського ветеранського фонду, який не лише зміг запустити цей проєкт, а й надаватиме кошти на започаткування власного ветеранського бізнесу.

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Безробіття "падає" але завдяки той самій "тіні"


Нещодавно, ми вже повідомляли про масовий відхід вітчизняного бізнесу до, так званої, «тіні», що є найбільш вірогідною реакцією на зростання прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної платні в Україні. Наразі, такий розвиток ситуації лише підтверджується.

Роботодавцям досить складно опанувати складну ситуацію до якої привів вимушений карантин. Дані соціологічних опитувань демонструють те що майже дві третини роботодавців, що прийняли участь у досліджені (68%) вже повністю чи частково, але повернулися до роботи у власні офісі. З них, 21% вже серйозно розмірковують щодо скорочення оплати праці співробітників в найближчі півроку.

69% опитаних роботодавців, принаймні кажуть, що не планують скорочувати заробітки працівників та намагаються залишити рівень заробітних плат без змін. Про плани на можливе підвищення заробітних плат, розмірковують лише 9% роботодавців.

Щодо змін у кадровій політиці компаній, то справи тут виглядають наступним чином:

  • 60% підприємців не планують суттєвих скорочень та зберігають свої штати у повному комплекті;
  • 28% думають над скороченням кількості найманого персоналу;
  • 13% навіть шукають нових кандидатів на існуючи вакансії.

На тлі таких думок роботодавців, ситуація із офіційним безробіттям в Україні вже демонструє дивні речі, бо офіційно почала знижатися.  

Нагадаємо, що за даними Державної служби зайнятості, кількість громадян, які отримали статус безробітного з початку карантину збільшилася на 154 970 осіб. Але, вже протягом трьох тижнів поспіль число таких безробітних в Україні припинило зростання при зменшені показників сплати єдиного соціального внеску (ЄСВ).

Фахівці-аналітики впевненні, що це свідчить про переміщення частини робочих місць у тіньовий сектор.

Представники державних установ, відповідальних за ситуацію з роботою в країні, кажуть про утримання певного балансу, оскільки «де-які нові безробітні реєструються, проте й зростає кількість тих, хто знайшов роботу".

Але, все таки, ситуація нагадує повернення до «знайомої тіні» про що кажуть результати інших опитувань. Соціологічні дослідження серед шукачів України демонструють готовність останніх працювати «по сірому» або цілком, у тіньовому режимі, «тільки б платили». Більшість опитаних відмовляються казати чи офіційно вони працевлаштовані або називати свого роботодавця. Це все свідчить саме про збільшення «тіньового контингенту» серед українських роботодавців. 

 Зверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту