pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
Про видання pro-robotu.ua Контакти pro-robotu.ua Розміщення оголошення
в тижневику
pro-robotu.ua Вакансії та
оголошення
pro-robotu.ua Пошук
по сайту
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua
pro-robotu.ua Підписка на
видання
pro-robotu.ua КЗпП України pro-robotu.ua Інтерв'ю та
статті
pro-robotu.ua Класифікатор
професій

Онлайн журнал


Поради з працевлаштування

Возможен ли компромисс?

 Остается только надеяться на то, что нужный всем компромисс в этом важном для страны и людей вопросе, все-таки будет когда-нибудь достигнут

• докладніше

Нові широкі повноваження Держпраці

Інспектори Державної інспекції праці мають отримати можливість «безперешкодно та без попереднього повідомлення у будь-який час доби» відвідувати робочі місця

• докладніше

Зверніть увагу:

Робота кухарем в Києві

Робота водієм в Києві

Робота вантажником в Києві


Інтерв'ю та статті |

Робота для відповідальних та уважних


Робота для відповідальних та уважнихВеликі компанії, що працюють на ринку України вже не перший рік, безперечно, планують розвиватися й надалі. Суттєво допомагає їм у цьому здобутий за роки роботи досвід. Питання добору кадрів також має свої напрацьовані схеми та методики.


Так, бізнесмени, що працюють у будівельній сфері, насамперед враховують сезонні спади і підйоми виробництва і намагаються розв’язувати кадрове питання саме у зимовий період.


Якими критеріями оперують роботодавці при доборі кандидатів на вакансію комірник розповідає Ігор ТЕРЛЕЦЬКИЙ, менеджер фірми «Ажіо».
Робота для відповідальних та уважних
Ігор ТЕРЛЕЦЬКИЙ,
менеджер фірми «Ажіо»

— Розширення географії та обсягів діяльності нашої фірми відповідно потребує і додаткового набору персоналу. В першу чергу, ми шукаємо працівників складу магазинів та комірників оптових складів.

На мою думку, претендувати на цю вакансію можуть люди з технічною середньою освітою. Вік та стать пошукачів суттєвого значення не мають, але зазначу, що більшість людей відчуває дискомфорт, якщо працює у колективі суто протилежної статі.

Щодо вікових обмежень, то одним із найважливіших критеріїв є працьовитість. Із власного досвіду зауважу, що молодь більше схильна до легкого заробітку, і не розраховує на кропітку роботу з подальшим кар’єрним ростом.

Тому при співбесіді ми віддаємо перевагу особам, які свідомо шукають роботу і хочуть отримувати за це грошову винагороду. Посадові обов’язки комірника особливо вимагають від співробітника пильності та відповідальності.

Облік продукції на складах нашої фірми проводиться за двома напрямками одночасно, комп’ютеризований — автоматичний та фіксований — за накладними.

Комірник, який фіксує наявність товарів під час розвантаження чи завантаження, несе матеріальну відповідальність. Виконувати таку роботу можуть люди активні та самоорганізовані, дисципліновані та звичні до багатофункціональних дій. Наприклад, рахувати, фіксувати запис товарів та перевіряти їхню відповідність за документацією.

Для успішного виконання своїх обов'язків бажано мати досвід роботи. Але за бажанням, всі нюанси професії комірника можна вивчити і в процесі роботи з наставником.

Графік роботи комірників на нашій фірмі — від 8 ранку до 18.00, крім неділі. У літній час від 8 ранку до 19.00. Середня заробітна плата складає 1000 грн.

Кожен претендент має право на соціальний пакет: оплачувану відпустку (2 тижні взимку, 2 тижні влітку), оплачувані лікарняні листи, забезпечення спецодягом, суттєві накопичувальні знижки на продукцію тощо.

Визначитися, чи влаштовують вас умови роботи, чи справляєтеся з професійними обов’язками допомагає випробувальний термін.

Я вважаю, що за місяць і керівництво, і сам претендент зможуть чітко зрозуміти і відповісти: чи завершено пошуки.

Усім читачам, які вагаються, чи варто шукати роботу непрестижних на даний час спеціальностей, я раджу виважено поміркувати над особистими бажаннями і можливостями та не приймати непоміркованих рішень.

Я, наприклад, маю диплом харчового інституту, а своє покликання знайшов у торгівлі будівельними товарами. На фірму прийшов п’ять років тому назад вантажником, в процесі роботи навчався у співробітників, через деякий час вже розумівся на видах та категоріях товарів, виявив бажання не зупинятися на досягнутому. Сьогодні я керівник підрозділу — менеджер.

Основний принцип діяльності великих компаній — робота в команді. Прийти до цієї команди і стати її складовою — перший крок до власного професійного успіху.


 
Марина ДОЛИНЕЦЬ
Фото Олександра ІВАНОВАЗверніть увагу: Знайти роботу в Києві - на Jobs.ua!


Jobs.ua рекомендує переглянути:

Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Srochno.ua - Терміново Потрібні Training.ua - Тренінги в Україні
Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні Personal.ua - Пропоную Роботу
Profi.ua - Посадові Інструкції Jobsite.com.ua - Знайти Роботу ArendaZala.com.ua - Конференц зали


Робота водієм в Києві - Робота поваром в Києві - Робота продавцем в Києві - Робота менеджером в Києві - Робота касиром в Києві - Робота прибиральником в Києві - Робота перукарем в Києві - Робота вантажником в Києві

© 2002-2024 "Пропоную Роботу" | Мапа сайту